Patatesin içinde gluten var mı?
İçindekiler:
Patatesin içinde gluten var mı?
Çölyak hastaları; normal ekmek, makarna, pasta, börek, bisküvi ve benzeri çok sayıda gıdayı tüketemez. Mısır unu, pirinç unu, soya unu, patates unu gibi gıdalar ise gluten içermedikleri için rahatça tüketilebilir.Ayrıca okuyun
Ilgileneceksin
- Transporter T6 kaç model?
- Rüyada bir sürü erzak görmek ne anlama gelir?
- Sivrisinek larvası ne demek?
- Alvita burun spreyi kaç gün kullanılır?
- Hamidiye Su nasıl sipariş verilir?
- Koç Lisesi kaç kişi?
- Lansor mide koruyucu günde kaç kez kullanılır?
- Kaş kalınlaşması için ne yapmak gerek?
- Filter ne demektir?
- Istinbat nedir hadis?