adplus-dvertising

Ziraat bankası ihtiyaç kredisi nasıl başvurulur?

İçindekiler:

  1. Ziraat bankası ihtiyaç kredisi nasıl başvurulur?
  2. Ziraat Bankası sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır?
  3. Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl iptal edilir?
  4. Kredi başvurusu nasıl iptal edilir?

Ziraat bankası ihtiyaç kredisi nasıl başvurulur?

ziraatbank.com.tr (Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) adresinden ya da Ziraat Mobil uygulamamızdan "Hemen Başvur" seçeneği ile parolanızı oluşturabilir, Başvurular-Başvuru Takip-Ürün Başvuruları ekranı aracılığı ile kredinizi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

Sms İle Tüketici Kredisi Nasıl Alınır? TUKETICI yazıp birer boşluk bırakarak T.C Kimlik No, kredi tutarı, vade ve aylık net gelirinizi yazarak 4747'ye SMS göndererek kredi başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl iptal edilir?

Başvuru yaptığınız kredi onay aşamasındayken iptal edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken başvuru yaptığınız banka şubesine gitmek ve başvuru işlemlerinizi yapan ilgili çalışan ile görüşerek iptal etmek istediğinizi belirtmektir. Kredi bölümü çalışanı sisteme girerek kredi başvurusu iptali sağlar.

Kredi başvurusu nasıl iptal edilir?

Kredinize ön onay çıkmış olması durumunda da banka şubesine müracaat ederek yine aynı işlemle birlikte şubedeki yetkililer aracılığıyla kredi başvurunuzu iptal etme hakkına sahipsiniz. Bunun için de kredi iptal dilekçesi doldurmalı ve bankadaki yetkili kişilere dilekçeyi teslim etmeniz gerekmektedir.