Mexx hangi ülkenin markası?

İçindekiler:

 1. Mexx hangi ülkenin markası?
 2. Loft Türk markası mı?
 3. Loft hangi ülkeye ait?
 4. Collins sahibi kim?
 5. Nurettin Eroğlu kimdir?
 6. Collezione hangi ülkenin markası?
 7. Mavi Jeans hangi ülkenin malı?
 8. Loft nerelerde var?
 9. Loft nasıl bir marka?
 10. Eroğlu inşaat sahibi kim?
 11. Yavuz Eroğlu kimdir?
 12. Nurettin Eroğlu kaç kardeş?
 13. Eroğlu'nun sahibi nereli?
 14. Collezione yerli mi?
 15. Collezione ne oldu?
 16. Mavi Jeans markası kime ait?
 17. Mavi Jeans Türk malı mı?
 18. Loft kaç mağazası var?
 19. Loft marka mi?

Mexx hangi ülkenin markası?

Loft ve Colin's markalarını bünyesinde bulunduran Eroğlu Holding, Hollanda markası Mexx'i satın aldı. Eroğlu Holding Hollanda menşeli moda markası Mexx'i satın aldı.

Loft Türk markası mı?

Türkiye'de Colin's ve Loft markaları ile tanınan Eroğlu Holding dünyanın en büyük moda firmaları arasında yer alan ve 56 ülkede 500'den fazla mağazası ile faaliyet gösteren Mexx'i 2015 yılında satın almıştı.

Loft hangi ülkeye ait?

Loft, 1983 yılında temelleri atılan Eroğlu Holding bünyesindeki giyim markasıdır. 1990'lı yıllardan beri Türkiye'de var olan LOFT, kendine özgü buz mavisi rengi ve çift dikişli paça pantolon tasarımları ile bir dönem popüler oldu.

Collins sahibi kim?

Colins diye tanınan tekstil markasının sahibi iken, Nurettin Eroğlu Gayrimenkulü kurarak inşaat sektörüne de girdi. Eroğlu 1961 yılında Aksaray ilinde dünyaya geldi.

Nurettin Eroğlu kimdir?

Nurettin Eroğlu 1961 Aksaray doğumlu. Nurettin Eroğlu, İstanbul'a 1976 yılında gelmiş ve Mithat Giyim ile konfeksiyon hayatına atılmıştır. Kardeşleri ile birlikte 1983 yılında kendi atölyesini ve Eroğlu şirketini kurmuştur. Tekstilde takım elbise yapımı ile başlayıp Colin's Jeans olarak devam etmiştir.

Collezione hangi ülkenin markası?

Collezione, İstanbul merkezli mağazalar zinciri. Collezione kelime anlamı olarak İtalyanca koleksiyon anlamına gelmektedir. Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren Collezione, 1987 yılında İstanbul'da Ekrem Akyiğit tarafından kuruldu.

Mavi Jeans hangi ülkenin malı?

Mavi, denim ürünleri ile tanınan tekstil firması. Mavi, 1991 yılında İstanbul'da kuruldu. 30 yıldır Türkiye'de moda sektöründe varlığını sürdüren Mavi; ABD, Kanada, Almanya, Hollanda, Avustralya ve Rusya'nın aralarında bulunduğu 35 ülkede 394'ü Mavi Shop olmak üzere 5.000'in üzerinde noktada hizmet vermektedir.

Loft nerelerde var?

Loft AVM Mağazaları
10 Burda Avm1. Kat0266 502 07 86
Margi Avm /Outlet0284 236 50 25
Mark Antalya Avm /Shopping Mall-1. Kat0242 240 83 82
Marmara Park Avm3. Kat0212 852 06 38
MetroMall Avm2. Kat0312 502 30 19
51 satır daha

Loft nasıl bir marka?

LOFT; 1990'lardan beri Eroğlu Holding liderliğinde faaliyet gösteren bir giyim markasıdır. Kendine özgü yarattığı buz mavisi rengi ve çift paça jean tasarımlarıyla faaliyete girdiği yıllarda dikkatleri çekmeyi başaran marka, günümüzde de en sevilen jean ve giyim markalarından biridir.

Eroğlu inşaat sahibi kim?

Nurettin Eroğlu 1961 Aksaray doğumlu. Nurettin Eroğlu, İstanbul'a 1976 yılında gelmiş ve Mithat Giyim ile konfeksiyon hayatına atılmıştır. Kardeşleri ile birlikte 1983 yılında kendi atölyesini ve Eroğlu şirketini kurmuştur.

Yavuz Eroğlu kimdir?

SEM Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Eroğlu tarihinde İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, Boğaziçi Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Bölümü ve Marmara Üniversitesi Yönetim Organizasyon Bölümü'nde Yüksek Lisans yapmıştır.

Nurettin Eroğlu kaç kardeş?

Eroğlu, 1998 yılında Avcılar'da ilk fabrikasını kurmuştur. 2001 yılında ikinci fabrikalarını Çorlu'da açan Nurettin Eroğlu, Çatalca'da inşa ettikleri villalarda 7 kardeşiyle birlikte yaşamaktadır.

Eroğlu'nun sahibi nereli?

Nurettin Eroğlu 1961 Aksaray doğumlu. Nurettin Eroğlu, İstanbul'a 1976 yılında gelmiş ve Mithat Giyim ile konfeksiyon hayatına atılmıştır. Kardeşleri ile birlikte 1983 yılında kendi atölyesini ve Eroğlu şirketini kurmuştur.

Collezione yerli mi?

Collezione giyim firması, 1987 yılında Türkiye'de kurulmuştur. ... Collezione, İtalyanca'da koleksiyon anlamına gelmektedir. Hazır giyim üzerine satış yapan Collezione, 1987 yılında Ekrem Akyiğit tarafından kurulmuştur. İlk mağazasını İstanbul Bakırköy'de, İlk Yurt Dışı mağazasını ise Almanya'da açmıştır.

Collezione ne oldu?

Son Dakika Haberleri.. 120 mağazası bulunan Türkiye'nin önde gelen giyim markalarından Collezione konkordato için mahkemeye başvurdu. Şirkete üç ay mühlet verildi. Türkiye'nin tanınan şirketleri arasında yer alan Collezione; marka olma yolculuğuna 1987 yılında Bakırköy'de açtığı ilk mağazası ile çıktı.

Mavi Jeans markası kime ait?

Ali Taran'ın unutulmaz reklam spotuyla “çok olan” Mavi Jeans'in sahibi Sait Akarlılar ve oğlu Ersin Akarlılar bize ailelerini, şirketteki yeni dönemi, hobilerini anlattılar. Sait Akarlılar kimdir, kaç yılında nerede doğdu?

Mavi Jeans Türk malı mı?

Mavi, 1991 yılında İstanbul'da kuruldu. 30 yıldır Türkiye'de moda sektöründe varlığını sürdüren Mavi; ABD, Kanada, Almanya, Hollanda, Avustralya ve Rusya'nın aralarında bulunduğu 35 ülkede 394'ü Mavi Shop olmak üzere 5.000'in üzerinde noktada hizmet vermektedir.

Loft kaç mağazası var?

İlham veren bir jean markası olarak, 13 ülkede 100 mağaza, 340 korner ve 118 büyük mağazada hizmet veriyoruz.

Loft marka mi?

LOFT; 1990'lardan beri Eroğlu Holding liderliğinde faaliyet gösteren bir giyim markasıdır. Kendine özgü yarattığı buz mavisi rengi ve çift paça jean tasarımlarıyla faaliyete girdiği yıllarda dikkatleri çekmeyi başaran marka, günümüzde de en sevilen jean ve giyim markalarından biridir.