adplus-dvertising

Control oyun kaç TL?

İçindekiler:

 1. Control oyun kaç TL?
 2. Control oyunu konusu nedir?
 3. Control oyunu iyi mi?
 4. Control Game kac gb?
 5. Control Türkçe dil desteği var mı?
 6. Control ücretsiz mi?
 7. Control kaç görev var?
 8. Control kaç GB Epic Games?
 9. Control oyunu Türkçe mi?
 10. Control kaç gb yer kapliyor?
 11. Control DLC kaç saat?
 12. Hades kaç saate biter?
 13. Control Türkçe altyazı var mı?

Control oyun kaç TL?

Epic Games Store'da 399,00 TL'den ön siparişe açılan Control'ün fiyatı 99 TL'ye indirildi. Geçtiğimiz ayın sonunda Epic Games Store'da 399,00 TL'den ön siparişe açılan Control'ün fiyatı düşürüldü. Oyun şu anda Epic Games Store'da 99,00 TL fiyattan ön siparişte.

Control oyunu konusu nedir?

Control, 27 Ağustos 2019'da Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülmüştür. Oyun, bir ABD hükûmet gizli servisi olan ve gerçeklik kanunlarını kıran nesneleri toplamak ve araştırmakla görevli Federal Kontrol Bürosu (FBC, İngilizce: Federal Bureau of Control) etrafında geçmektedir.

Control oyunu iyi mi?

Oyun tasarım cephesinde bir açıdan çok iyi, bir açıdan da ortalamanın altında. Oldest House için seçilen görsel tasarım gerçekten çok güzel. Oyunun mekan çeşitliliği adına çok fazla şey sunduğu söylenemez, içinde devasa bir reaktör, çok sayıda laboratuvar, daha çok sayıda ofis ve bir adet labirent var.

Control Game kac gb?

Control 42 GB kullanım alanı istemektedir.

Control Türkçe dil desteği var mı?

Orijinal Haber: Remedy Entertainment'ın doğaüstü üçüncü şahıs aksiyon oyunu Control Türkçe dil desteğine sahip olmayacak. Control Epic Games Store İngilizce sayfası desteklenen diller arasında Türkçe'yi de içeriyor.

Control ücretsiz mi?

Epic Games'ten bir sürpriz daha: Control ücretsiz oldu! Epic Games'in yeni ücretsiz oyunu Control erişime açıldı.

Control kaç görev var?

Control'de bir adet ana görevimiz var. Ve sürekli ortaya çıkan yan görevler. Yan görevleri yapmanızı öneririm, çünkü bazı yan görevler çok önemli özellikler kazanmamızı sağlıyor.

Control kaç GB Epic Games?

Bellek: 8 GB RAM. Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 280X. DirectX: Sürüm 11. Depolama: 42 GB kullanılabilir alan.

Control oyunu Türkçe mi?

Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen ve genel olarak çok olumlu eleştirilen olan Control için Türkçe Yama yayınlandı. FCB adında bir federal kurumun doğaüstü olayla örülü binasında geçen Control, hem ilgi çeken hikayesi hem de eğlenceli oynanış mekanikleriyle dikkat çeken bir oyun oldu.

Control kaç gb yer kapliyor?

Depolama: 42 GB kullanılabilir alan.

Control DLC kaç saat?

Sonuç olarak Control: The Foundation DLC paketi bize yepyeni bir bölge, büronun arka planı hakkında daha fazla bilgi ve 6 - 8 saatlik keyifli bir oyun sunuyor.

Hades kaç saate biter?

Oyun bir roguelike oyunu olduğu için son savaşta ölüp en baştan başlıyorsunuz. Bu da oyun sürenizi bir hayli uzatıyor. Hele oyunun tam sürümünde oluşturdukları “gerçek son” ile ben diyeyim oyunun ortalama bitme süresi kırk saat, siz deyin altmış saat.

Control Türkçe altyazı var mı?

Orijinal Haber: Remedy Entertainment'ın doğaüstü üçüncü şahıs aksiyon oyunu Control Türkçe dil desteğine sahip olmayacak. Control Epic Games Store İngilizce sayfası desteklenen diller arasında Türkçe'yi de içeriyor.