1 Mil Puan kaç lira?

İçindekiler:

 1. 1 Mil Puan kaç lira?
 2. Wings Mil Puan nerelerde kullanılır?
 3. Mil puan ne işe yarar?
 4. 1 maxi puan kaç TL?
 5. Maxipuan hangi petrolde geçerli?
 6. Iş bankası milleri nerede kullanılır?
 7. Maxipuan internette nasıl kullanılır?
 8. Bankkart lira nasıl kullanılır?
 9. Kredi kartı puanları hangi sitede kullanılır?
 10. Maxi puanımı nasıl öğrenirim?
 11. Maxi puan ne demek?
 12. n11 hangi banka puan kullanımı?
 13. Maxi mobil nedir?
 14. Iş Bankası Maximum mobil nedir?
 15. Maximum mobil ödeme nasıl yapılır?
 16. Maksimum Mobil ne işe yarar?

1 Mil Puan kaç lira?

Mil Puan hesaplama detayları için tıklayınız. Mil Puanlarınızla yapacağınız ödemelerde 1 TL 134 Mil Puan olarak hesaplanacaktır.

Wings Mil Puan nerelerde kullanılır?

Akbank axess wings mil puanları; tüm hava yollarında, kara yollarında ve deniz yollarında; ve tüm bunların yanı sıra Wings anlaşmalı üye iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ödeme esnasında; Akbank axess wings puanlarını kullanmak istediğinizi belirtmek olacaktır.

Mil puan ne işe yarar?

Mil Puan ile satın alınacak yurt dışı uçak biletlerinde tüm vergi, harç ve diğer bedeller (servis ücreti, akaryakıt,alan vergisi harcı vb) müşteri tarafından ödenmektedir. Mil Programı'ndan yalnızca gecikmeye düşmeyen ve kapalı olmayan Wings asıl kartlar faydalanabilir. Mil Puan'lar Chip-Para'ya çevrilememektedir.

1 maxi puan kaç TL?

Kullanılmayan MaxiPuanlar söz konusu sürenin bitiminde silinecektir. (*) 1 MaxiPuan, 1 TL değerindedir.

Maxipuan hangi petrolde geçerli?

Maxi Puan Kullanılan Akaryakıt İstasyonları

 • Total,
 • Petrol Ofisi,
 • Bp,
 • Opet.
 • Sun.
 • Full.
 • Mobil.
 • Go.

Iş bankası milleri nerede kullanılır?

Maximiles, yurt içi ve yurt dışı tüm alışverişlerde kullanabileceğiniz, yaptığınız alışverişlerden belirli oranlarda MaxiMil kazandıran, kazandığınız MaxiMillerle uçak bileti alabileceğiniz bir kredi kartıdır.

Maxipuan internette nasıl kullanılır?

Maximum anlaşmalı yerlerde sayfada puan kullanımı beliriyor. Onu işaretlediğiniz zaman puanlarınızı kullanabiliyorsunuz. Alışveriş yapacağınız yer Maximum anlaşmalı olmak zorunda.

Bankkart lira nasıl kullanılır?

Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak Bankkart Lira kazanabilir, biriken Bankkart Lira'larınızı hem banka kartı hem kredi kartınızla anlaşmalı üye işyerlerinde harcayabilirsiniz. Bankkart ile Bankkart üye işyerlerinde yaptığınız peşin alışverişlerden bankanın belirlediği oranda standart Bankkart Lira kazanabilirsiniz.

Kredi kartı puanları hangi sitede kullanılır?

Garanti Bankası (ING Bank, Denizbank, TEB, Akbank, Şekerbank, Fibabanka, Türkiye Finans) Bonus Puan Kullanılabilen İnternet Siteleri

 • n11.com.
 • e-bebek.com.
 • teknosa.com.
 • hepsiburada.com.
 • gittigidiyor.com.
 • gramaltin.com.
 • sanalmarket.com.tr.
 • morhipo.com.

Maxi puanımı nasıl öğrenirim?

İş Bankası telefon bankacılığı maxipuan sorgulama işlemi için kullanılabilir. numarasını arayarak kredi kartı ile ilgili gerekli adımları takip ederek kredi kartından biriken puanlarınızı öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilcisine ulaştığınızda da ne kadar maxipuan birikmiş sorabilirsiniz.

Maxi puan ne demek?

İş Bankası ile anlaşmalı üye iş yerlerinde Maximum kart ile alışveriş yaptığınızda kazandığınız sanal puanlara maxipuan ismi verilmektedir. Tıpkı Türk Lirası gibi hesaplanan ve örneğin 10 maxipuanın 10 TL denk geldiği bu sistem sadece anlaşmalı üye iş yerlerinde geçerlidir.

n11 hangi banka puan kullanımı?

Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanları, n11 kmapanyalarında kullanabilirsiniz. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar, bu bankalarla kampanya yapıldığında kullanılabilir.

Maxi mobil nedir?

parakod yeni markası ve özellikleriyle “maximum mobil” olarak yenilenmiştir. ... maximum mobil ile kart yönetiminden kampanyalara, kolay ödeme seçeneklerinden limit artırmaya kadar sayısız işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Iş Bankası Maximum mobil nedir?

İş Bankasi maximum mobil uygulaması, İş bankası tarafından müşterileri için (kredi kartı veya banka müşterisi olabilir) hazırlanan bir mobil cüzdan uygulaması. ... Sahip olduğunuz iş bankası kartından tanıdıklarınızın kart numarasına veya Qr kod (karekod) ile para göndermeyi mümkün kılıyor.

Maximum mobil ödeme nasıl yapılır?

Maximum Mobil ile Öde yöntemini kullanabilmek için alışveriş yaptığınız internet sitesinde / mobil uygulamada sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinin yer aldığı sayfada Maximum Mobil ile Öde'yi seçmeniz gerekir. Seçim sonrasında açılan ekranda Bankamız sistemine kayıtlı cep telefonu numaranızı girmelisiniz.

Maksimum Mobil ne işe yarar?

Maximum Mobil; kart işlemlerini anında takip etme, kampanyalara tek tuşla katılım, lokasyon bazlı kampanya görüntüleme, kampanyaları takip etme, mobilden temassız veya QR ile hızlı ödeme, anında limit artırımı, nakit avans kullanımı, kartı geçici olarak kullanıma kapatma, sektörel bazlı alışverişlere kapatma ve anında ...