Kartal'dan Heybeli adaya vapur var mı?

İçindekiler:

 1. Kartal'dan Heybeli adaya vapur var mı?
 2. Kartal-Adalar vapuru nereden kalkıyor?
 3. Kartaldan Adalar ne kadar?
 4. Kartaldan Heybeli adaya nasil gidilir?
 5. Kartal Heybeliada kaç dk?
 6. Adalar vapuru nereden kalkıyor 2020?
 7. Kartaldan adalara gidilir mi?
 8. Büyükadadan heybeliadaya nasıl gidilir?
 9. Kartal Büyükada ne kadar sürüyor?
 10. Heybeli Adaya kaç saatte gidilir?
 11. Anadolu yakasından Adalara nasıl gidilir?

Kartal'dan Heybeli adaya vapur var mı?

Prens Tur'a ait vapurlarla Kartal'dan Büyükada ve Heybeliada'ya ulaşım sağlanmaktadır. Kartal'dan kalkan Prens Tur vapurlarının kalkış ve varış saatlerini inceleyebilirsiniz. ... Kartal'dan Adalar'a vapur bilet fiyatları gişeden alınan biletler için 14 TL'dir, ayrıca İstanbulkart geçerlidir.

Kartal-Adalar vapuru nereden kalkıyor?

Kartal-Adalar iskelesinde Büyükada vapuru, Büyükada'da bulunan Kartal iskelesine gitmektedir. Kartal iskelesi, Büyükada sahilinde Şehir Hatları iskelesinin yanındadır.

Kartaldan Adalar ne kadar?

Yaz-kış Adalar'a her gün Kartal'dan Adalar'a sefer düzenleyen firma, yolcu taşıma ücretini kişi başı 7 TL olarak belirledi. Prenstur'un adalar seferlerinde, 6 yaş ve üzeri yolcular ücrete tabi olurken, geçiş turnikelerinde AKBİL kullanımı da başladı. İstanbul Kart ile Kartal-Adalar arası 5.20 TL olarak ücretlendirildi.

Kartaldan Heybeli adaya nasil gidilir?

Kartal'dan Heybeliada'ya İstanbul Kartal Deniz Yolcu Yük ve Turizm Taşımacılığı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifine ait Prenstur motorları ile 35 dakika süren bir yolculukla geçilir. 2020 itibariyle Kartal'dan Heybeliada'ya geçiş ücreti 10 TL'dir.

Kartal Heybeliada kaç dk?

KARTAL - BÜYÜKADA - HEYBELIADA (Prenstur) Ek bilgi: KARTAL - BÜYÜKADA - HEYBELIADA hattında 3 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 35 dakika.

Adalar vapuru nereden kalkıyor 2020?

İstanbul Beşiktaş, Kabataş, Eminönü ve Anadolu yakasından Bostancı ve Kadıköy üzerinden vapur seferleri ile Adalar bölgesine ulaşmak mümkündür. Beşiktaş üzerinden Adalar seferi yapan vapur 07.30'da başlamaktadır. Sıra ile Kınalıada, Burgazada, Heybeliada'ya uğrar. En son Büyükada'ya ulaşır.

Kartaldan adalara gidilir mi?

Ulaşım alanında adalara herhangi bir karayolu bulunmuyor. Bu nedenle denizyolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Bölge içerisinde ise akülü motorlar ve bisikletler kullanılmaktadır.

Büyükadadan heybeliadaya nasıl gidilir?

Prenstur Tekneleri Prenstur deniz motorları Kartal-Büyükada-Heybeliada arasında her gün ring seferler yapıyor. Kartal'dan Büyükada yaklaşık 25-30 dakika, Heybeliada ise 30-35 dakika sürüyor. Güncel sefer ve saatleri prenstur.net adresinden görebilirsiniz.

Kartal Büyükada ne kadar sürüyor?

Vapur ve tekneler ile Büyükada'ya gidiş; Eminönü'nden yaklaşık 1 saat 15 dakika, Kabataş'tan 1 saat 30 dakika, Beşiktaş'tan 1 saat 45 dakika, Bostancı ve Kartal'dan ise 25-30 dakika sürüyor.

Heybeli Adaya kaç saatte gidilir?

Şehir hatları vapurları ve tekneler ile Heybeliada'ya gidiş; Eminönü'nden yaklaşık 1 saat, Kabataş'tan 1 saat 15 dakika, Beşiktaş'tan 1 saat 30 dakika, Bostancı ve Kartal'dan ise 25-30 dakika sürüyor.

Anadolu yakasından Adalara nasıl gidilir?

Adalar'a tek ulaşım şekli denizyoludur. Adalar'a ulaşım sağlamak için Anadolu yakasından Bostancı, Kadıköy, Avrupa yakasından Eminönü, Kabataş ve Beşiktaş üzerinden Adalar vapurlarına binilerek Adalar'a ulaşım sağlanmaktadır.