Damla Altun hangi bölümden mezun?

İçindekiler:

 1. Damla Altun hangi bölümden mezun?
 2. Damla Altun ne ameliyati oldu?
 3. Selin hayrioğlu kaç yaşında?
 4. Damla Altun hangi üni?
 5. Duygu Özaslan kaç yaşında?
 6. Duygu Özaslan kim nereli?
 7. Duygu Özaslan kaç kilo oldu?
 8. Seyda erdogan boyu kaç?
 9. Cemal Can Canseven kaç yılında doğdu?
 10. Cemal Can ne yapiyor?
 11. Duygu Özaslan annesi kimdir?

Damla Altun hangi bölümden mezun?

Dr. Çiğdem Bozdağ, Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü mezunu YouTuber Damla Altun, Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü mezunu Merve Ocakküçük Ingerle ve Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü 2. Sınıf öğrencisi Burak Şahin ile konuştu.

Damla Altun ne ameliyati oldu?

VÜCUT ŞEKİLLENDİRME AMELİYATI OLDUM!

Selin hayrioğlu kaç yaşında?

Selin Hayrıioğlu Damla Altun arkadaşlığı! Ancak kendisi ile ilgili neredeyse yok denecek kadar az bilgi var. Ancak dediğimiz gibi aslen Trabzon'ludur. Yine kesin olmayan bilgilere göre 1992 doğumlu olduğu bilinmektedir. Damla Altun ile yaklaşık 9 yıllık bir arkadaşlıkları bulunmaktadır.

Damla Altun hangi üni?

Instagram ve YouTube'ta yaptığı paylaşımlarla fenomen olan Damla Altun, 29 yaşındadır. Altun, tarihinde Bursa'da doğdu. Üniversiteyi Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi Yeni Medya bölümünde tamamlayan Damla Altun, hayatına İstanbul'da devam etmeye karar verdi.

Duygu Özaslan kaç yaşında?

30 yaşında () Duygu Özaslan/Yaş

Duygu Özaslan kim nereli?

Duygu Özaslan
Doğum İstanbul, Türkiye
MilliyetTürkiye
MeslekYouTuber · internet ünlüsü
YouTube bilgileri
8 satır daha

Duygu Özaslan kaç kilo oldu?

Bir dönem Serenay Sarıkaya ile 4 yıl birlikte olan Kerem Bürsin ile anılan Duygu Özaslan 1.66 metre boyunda, 60 kilo ve Koç burcudur.

Seyda erdogan boyu kaç?

Şeyda Erdoğan,50 kilo ve 1.55 boyundadır.4 Temmuz 1998 yılında doğan Erdoğan, yengeç burcudur. Sosyal medya platformu Instagram'da @seydaerdogan kullanıcı adıyla yer alan güzel Youtuber'ın, 1.8 Milyon takipçisi bulunmaktadır.

Cemal Can Canseven kaç yılında doğdu?

Cemal Can Canseven kimdir? Cemal Can Canseven, 1996'da İzmir'de doğdu. Şuan 25 yaşında olan Canseven'in annesi Rize, babası Selanik göçmenidir. Canseven'in kendisinden 9 yaş büyük, küçük annesi olarak gördüğü bir de ablası vardır.

Cemal Can ne yapiyor?

Şimdilerde dj'lik yapan Canseven, Survivor yarışmasından önce hiçbir TV programında görülmedi. Dj olarak Holifest 2019 da İzmir'de sahneye çıkan Cemal Can CanSeven çok sevilen ve takip edilen bir DJ'dir. Aynı zamanda hayatından hiç sporu çıkarmayan Cemal Can CanSeven çok iyi bir koşucu ve yüzücüdür.

Duygu Özaslan annesi kimdir?

Oya Özaslan Duygu Özaslan/Anneleri