URAW Forte serum nasıl kullanılır?

İçindekiler:

 1. URAW Forte serum nasıl kullanılır?
 2. URAW Blue Hair Serum ne işe yarar?
 3. URAW Mavi serum faydalı mı?
 4. URAW şampuan nasıl kullanılır?
 5. URAW Mavi serum yan etkileri nelerdir?
 6. URAW Blue Hair Serum nasıl kullanılır?
 7. URAW şampuan ne ise yarar?
 8. Mavi sampuan ne ise yariyor?
 9. Saç çikaran Mavi serum nasıl kullanılır?

URAW Forte serum nasıl kullanılır?

Uraw Mavi Serum Forte Kullanımı: Temiz ve hafif nemli saça 2-3 damla Mavi Serum Forte damlatın ve Saç diplerine friksiyon (kafa derisi ovalayarak masaj) yaparak uygulayın. Günde 2 defa kullanılması tavsiye edilir.

URAW Blue Hair Serum ne işe yarar?

Mavi Serum Forte Nedir Ne İşe Yarar? Mavi Serum Forte Saçlarınız dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Saç dökülmesinin önlenmesine, saçlara bakım yapmaya ve hacimli görünen saçlara ulaşmanıza yardımcı olur.

URAW Mavi serum faydalı mı?

Orijinali ve Patenti Uraw Kozmetik'e ait olan Mavi Serum içerdiği temel içerikler sayesinde; saçların beslenmesine, onarılmasına ve güçlenmesine yardımcı olurken saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olur. Faydaları: · Zengin protein dolu özlerle zenginleştirilen mavi serum saç dökülmesini önler.

URAW şampuan nasıl kullanılır?

Karmaşık formülasyonu, besinlerin dağıtımını kolaylaştırmak, saç köklerini uyarmak ve saçları nemlendirmek için kan dolaşımını teşvik eder. Kullanım: avuç içine saç yoğunluğuna göre şampuan dökülür. Şampuan saçlara ve diplerine masaj yapar gibi dağıtılır birkaç dakika beklenip bol suyla durulayın.

URAW Mavi serum yan etkileri nelerdir?

Ayrıca birden fazla ciddi yan etkisi bulunmaktadır....Bunlardan kısaca bahsedecek olursak;
 • Egzama problemi.
 • Göğüs ağrısı problemi.
 • Kalp krizi riski.
 • Açıklanamayan hızlı kilo alma problemi.
 • İdrara çıkma problemi.
 • Kalp atış hızında değişiklik.
 • Uygulanan bölgede kızarıklık ve yanma hissi.

URAW Blue Hair Serum nasıl kullanılır?

Uraw Mavi Serum nasıl kullanılır? Saç diplerine friksiyon (kafa derisi ovalayarak masaj) yapılarak uygulanır. Günde 2 defa kullanılması tavsiye edilir. İçeriğindeki herhangi bir maddeye karşı hassasiyeti olan kişiler tarafından kullanılmaması tavsiye edilir.

URAW şampuan ne ise yarar?

YOĞUN SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ETKİN FORMÜLSaç derisine canlandırıcı etkisi, hem kadınlarda hem de erkeklerde saç dökülmesi ile savaşarak ilerlemesini yavaşlatır ve hafifletir. Karmaşık formülasyonu, besinlerin dağıtımını kolaylaştırmak, saç köklerini uyarmak ve saçları nemlendirmek için kan dolaşımını teşvik eder.

Mavi sampuan ne ise yariyor?

Mavi şampuan nedir? ... Bu mavi pigmentler, koyu saç renkleri üzerine yapılan röfle, balyaj, ombre gibi işlemlerden sonra saç renginde oluşabilecek istenmeyen sıcak yansımaları engelliyor. Sıcak rengin nötrlenmesini, saçın daha küllü ve soğuk yansımalara sahip olmasını sağlar.

Saç çikaran Mavi serum nasıl kullanılır?

Mavi Saç Bakım Serumunu istenilen bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Daha sonra saç diplerine nüfuz etmesini bekleyin. Minimum 1 saat boyunca saçlarınızı yıkamayınız. Etkili bir sonuç için en az 2 günde bir bu işlemlerin uygulanması gerekiyor.