adplus-dvertising

Evkur telefon taksitleri kaç ay?

İçindekiler:

  1. Evkur telefon taksitleri kaç ay?
  2. Evkur iPhone telefon satıyor mu?
  3. Evkur'da iPhone 11 ne kadar?
  4. Telefon taksitleri kaç ay?
  5. Evkur onay süreci kaç gün sürer?
  6. Evkur'da iPhone 7 var mı?
  7. Evkurdan sipariş kaç günde gelir?
  8. Evkur Ürün takibi nasıl yapılır?

Evkur telefon taksitleri kaç ay?

Evkur Güvencesiyle Teknolojinin Tadını Çıkarın Evkur sayesinde 6 ay taksitle kolay bir şekilde son model telefon çeşitlerini satın alınabilir ve rahat bir şekilde ödeme yapılabilir.

Evkur iPhone telefon satıyor mu?

Dünya genelinde her ürünü çok yoğun ilgi gören Apple, farklı zevklere ve ihtiyaçlara yönelik tasarladığı iPhone akıllı telefonların temin edildiği adreslerden biri de pratik alışveriş imkanı sunan Evkur iPhone ürünleri olabilir.

Evkur'da iPhone 11 ne kadar?

3.166,33 TL X 3 Taksit 9,499,00 TL.

Telefon taksitleri kaç ay?

Fiyatı lira üstünde olan cep telefonu satışlarında 3 ay, tablet bilgisayarda 6 ay taksit yapılacak. Konut hariç taksitli mal ve hizmet satışında taksit 12 ayı aşmayacak.

Evkur onay süreci kaç gün sürer?

Evkur Onay Süreci Kaç Gün ? Evkur şubelerinden alışveriş başvurusu yaptıktan sonra en az 7 en fazla 15 iş günü içerisinde size olumlu yada olumsuz dönüş sağlamaktadırlar lakin onaylanmayan bazı durumlarda dönüş geç oluyor yada hiç olmuyor bunuda dikkate almanızı öneririz.

Evkur'da iPhone 7 var mı?

Apple İphone cep telefonlarının satış fiyatlarının pahalı olmasından dolayı Evkur mağazalarını tercih etmek çok mantıklı bir hal alıyor ki eğer ki İphone 7 gibi pahalı bir telefona sahip olmak istiyorsanız ve peşin olarak ödeyecek durumunuz yoksa uygun fiyatları ve küçük taksitleri ile İphone 7 cep telefonunuzu Evkur ...

Evkurdan sipariş kaç günde gelir?

Sözleşmeli yapmış olduğunuz alışverişlerde kredi değerlendirme birimi tarafından onaylanan ürünlerinizin teslimatı belirtmiş olduğunuz teslimat adresine ücretsiz olarak Evkur tarafından yapılmaktadır. -İstihbarat sürecine göre teslimat süreniz 3 ila 4 gün sürebilmektedir.

Evkur Ürün takibi nasıl yapılır?

Evkur mağazalarından yaptığınız alışverişlerde ürün takip numarası ile sipariş takip etmek yada ürün sorgulamak gibi bir durum yoktur bu sadece müşteri temsilcisi aracılığı ile yapılmaktadır lakin eğer ki alışverişinizi Evkur internet sitesinden yaptıysanız üye girişi yaparak hesabım kısmına girebilir ve oradan ...