Galatasaray Floryayı kaça sattı?

İçindekiler:

 1. Galatasaray Floryayı kaça sattı?
 2. Galatasaray Riva arazisini kaça sattı?
 3. Galatasaray Florya arazisi kaç dönüm dür?
 4. Riva arazisi kime satıldı?
 5. Florya satıldı mı?
 6. Florya kimin?
 7. Riva arsası kaça satıldı?
 8. Riva arazisini kim aldı?
 9. Galatasaray Riva arazisi kaç dönüm?
 10. Galatasaray Kemerburgaz arazisi kaç dönüm?
 11. Galatasaray Rivayı sattı mı?
 12. Florya ne kadara satıldı?
 13. Galatasaray Florya arazisi kimin?
 14. Florya Metin Oktay Tesislerinde kaç saha var?
 15. Galatasaray antremanlarını nerede yapıyor?
 16. Galatasaray Riva geliri ne kadar?
 17. GS Florya yı nasıl geri aldı?
 18. Galatasaray Riva arazisi kaç metrekare?
 19. Galatasaray yeni tesisleri nerede?

Galatasaray Floryayı kaça sattı?

Galatasaray'ın Florya'daki arsası satıldı. İhalenin kazanı Öz Er-ka İnşaat oldu. Satış toplam geliri 2 milyar 250 milyon lira olarak teklif edildi. Şirket payı olarak ise 832 milyon 500 bin lira taahhüt edildi.

Galatasaray Riva arazisini kaça sattı?

GS, 761 MİLYON KAZANDI Emlak Konut GYO tarafından Haziran 2017'de Riva için gerçekleşen ihaleyi Fema İnşaat Ticaret AŞ & KLV İnşaat AŞ İş Ortaklığı kazanmıştı.

Galatasaray Florya arazisi kaç dönüm dür?

Florya Metin Oktay Tesisleri
Tamamlanma1982
SahipGalatasaray Spor Kulübü
Teknik detaylar
Zemin alanı80 Hektar
7 satır daha

Riva arazisi kime satıldı?

Şirket Payı gelirinin yüzde 71,43'ü Emlak Konut'a, yüzde 28,57'si ise Galatasaray Spor Kulübü'ne ait olacaktı. Emlak Konut GYO tarafından Haziran 2017'de Riva için gerçekleşen ihaleyi ise Fema İnşaat Ticaret AŞ & KLV İnşaat AŞ İş Ortaklığı kazanmıştı.

Florya satıldı mı?

Emlak Konut GYO tarafından ihalesi gerçekleştirilen ve Öz Er-Ka İnşaat tarafından toplam 2 milyar 250 milyon TL bedelle kazanılan Florya Arazisi İhalesi'nin imza töreni, Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Öz Er-Ka İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Eşref Keleş, Galatasaray Spor Kulübü Gayrimenkul Geliştirme A.Ş Genel ...

Florya kimin?

Emlak Konut GYO ile varılan anlaşmayla Florya arazine yeniden sahip olan Galatasaray Kulübü, resmi olarak tapusunu aldı.

Riva arsası kaça satıldı?

Galatasaray'ın İstanbul Riva'daki arazisi için yapılan ihale 3.1 milyar TL ile sonuçlandı. Galatasaray Spor Kulübü'nün İstanbul Riva'daki arazisi için gerçekleştirilen ihaleyi, Fema ve KLV inşaat iş ortaklığı kazandı. Toplam satış geliri 3 milyar 100 milyon TL...

Riva arazisini kim aldı?

1 milyar TL'yi geçebilir Emlak Konut tarafından düzenlenen Riva ihalesini Yılmaz İnşaat kazanmıştı.

Galatasaray Riva arazisi kaç dönüm?

Anadolu yakasının kuzeyinde yer alan projemiz ile Riva'da yatırımcılara güven ve konfor bir yaşam için tasarladık. 157 dönüm arazi, 207 dönüm özel arazi, 77 dönüm park alanı, alış-veriş sokağı ve devlet okulu var. Gölet ve yüzülebilir lagün mevcut.

Galatasaray Kemerburgaz arazisi kaç dönüm?

Buradaki arazi Galatasaray'ın yeni tesislerinin kurulacağı arazi. Bu araziyi, Riva, Florya anlaşması esasında geçen yönetim döneminde aldık. Almak anlamında onlara da teşekkür ediyorum. Bu arada Ali Sami Yen'den bu yana tüm yönetimlere de teşekkür ediyorum. 30 dönümlük bir alanımız var.

Galatasaray Rivayı sattı mı?

Sarı- Kırmızılı kulübün Riva'daki arazisinde gerçekleşen 'Düşler Vadisi' projesinde ilk etapta yer alan 509 villanın 480'i satıldı. Sadece Haziran ve Temmuz aylarında 635 milyon TL değerinde 300 villanın satıldığı belirtiliyor. Anlaşma gereği sadece bu satıştan Galatasaray 'ın kasasına girecek olan para 140 milyon TL.

Florya ne kadara satıldı?

Emlak Konut tarafından bugün satışa çıkarılan Galatasaray Florya arsası 832 milyon 500 bin TL'ye satıldı..

Galatasaray Florya arazisi kimin?

ŞENLİKKÖY'Ü 262 MİLYONA ALDI, FLORYA'YI 120 MİLYONA SATTI OYSA Emlak Konut GYO, 2017 yılında Galatasaray'ın Şenlikköy'deki arazisinin yanındaki arsayı satın almıştı. Emlak Konut araziyi TOKİ'den 262.5 milyon TL bedel karşılığında aldığını duyurmuştu.

Florya Metin Oktay Tesislerinde kaç saha var?

Florya Metin Oktay Tesisleri; Galatasaray Spor Kulübü Futbol A Takımı ve çeşitli branş sporcularının antrenman ve kamp tesisleridir. Tesiste 2 adet hibrit çim saha, 4 adet doğal çim saha ve 3 adet sentetik çim saha bulunmaktadır.

Galatasaray antremanlarını nerede yapıyor?

Galatasaray, antremanlarını Atatürk Olimpiyat Stadı'nda yapacak.

Galatasaray Riva geliri ne kadar?

Galatasaray, 2020 yılı faaliyet raporunda Riva arazisinden elde edilen geliri 869.621.000 TL olarak açıkladı.

GS Florya yı nasıl geri aldı?

Emlak Konut GYO ile Galatasaray arasında yapılan yeni protokol gereği Florya arazisi sarı-kırmızılılara iade edildi. Galatasaray, karşılığında Emlak Konut'a 120 milyon TL ödeyecek. Emlak Konut GYO ile Galatasaray arasında yapılan yeni protokol gereği Florya arazisi sarı-kırmızılılara iade edildi.

Galatasaray Riva arazisi kaç metrekare?

Galatasaray'ın Riva arazisi üzerinde geliştirilecek villa projesinin detayları belli oldu. 1 milyon metrekarelik arazinin üzerinde 1500-1600 villa, 70 dönüm park alanı, macera parkının yer alacağı 200 dönüm büyüklüğünde özel orman alanı, gölet, yüzülebilir lagün, klinikler, eğitim kurumları ve mağazalar bulunacak.

Galatasaray yeni tesisleri nerede?

Galatasaray Kulübüne Kemerburgaz'da tahsis edilen ve sarı-kırmızılı futbol A takımının yeni tesislerinin yapılacağı arazide çalışmalar yakın zamanda başlayacak.