Satürn Retrosu 2020 ne zaman bitiyor?

İçindekiler:

 1. Satürn Retrosu 2020 ne zaman bitiyor?
 2. Astrolojide retro nedir ne demek?
 3. Astrolojide retro nasıl anlaşılır?
 4. Satürn gerilemesi ne zaman bitiyor?
 5. Saturn ileri hareketi ne demek?
 6. Doğum haritasında retro gezegen ne demek?
 7. Doğum haritasında retro ne demek?
 8. Doğum haritasında Venüs retro nasıl anlaşılır?
 9. Chiron retro nedir?
 10. Jüpiter gerilemesi ne zaman bitecek?
 11. Merkür gerilemesi 2020 ne zaman bitiyor?
 12. Satürn ne zaman ileri?

Satürn Retrosu 2020 ne zaman bitiyor?

Satürn Retrosu, 11 Mayıs 2020'de başlayıp 29 Eylül'e dek sürecek. Satürn katıdır. Oğlak burcunun gezegeni olan Satürn; öz disiplin, kısıtlama ve otoriteyi simgeler.

Astrolojide retro nedir ne demek?

Retro "geriye dönüş, geri gitme" anlamlarına gelen bir kelimedir. Astrolojide her gezegenin bir anlamı ve burçlar üzerinde etkisi olduğuna inanılır. Gezegenlerin gerilemesi, gezegenin temsil ettiği konularda gecikmeler, aksaklıklar ve sorunlar oluşturur.

Astrolojide retro nasıl anlaşılır?

Haritanızda gezegenin yanında (R) işareti bulunuyorsa o gezegen retrodur. Güneş ve Ay asla Retro olmaz.

Satürn gerilemesi ne zaman bitiyor?

2021'in Satürn retrosu 23 Mayıs'ta 13° Kova'da başlayacak ve 10 Ekim'de 6° Kova'da sona erecek.

Saturn ileri hareketi ne demek?

Satürn ileri pozisyonunda, ilgili konularda anlaşmaya varmalı ve bir sonraki aşamaya hazır olmanız gerektiğinizi söyler. Şimdi diyeceksiniz ki biz nerden bilelim bir sonraki aşamayı. İşte asıl tüm mesele tecrübe, öngörü ve yaşadığınız olayı anlamanız ile ilişkilidir.

Doğum haritasında retro gezegen ne demek?

Gezegenin Retro olması demek, o enerjinin içeri dönmesi, yavaşlamasıdır. Yani dış dünyada madde planında değil, daha çok iç dünyamızda mana planında tezahür etmesi demektir. Hangi gezegen Retro ise, o gezegenin evrensel plandan gelen enerjisini birey; kendi içinde düşünür.

Doğum haritasında retro ne demek?

Gezegenin Retro olması demek, o enerjinin içeri dönmesi, yavaşlamasıdır. Yani dış dünyada madde planında değil, daha çok iç dünyamızda mana planında tezahür etmesi demektir. Hangi gezegen Retro ise, o gezegenin evrensel plandan gelen enerjisini birey; kendi içinde düşünür.

Doğum haritasında Venüs retro nasıl anlaşılır?

Venüs retrosunda doğan insanların içgüdüleri oldukça baskın ve kuvvetlidir. Onlar insanlarla iletişim kurmayı, sosyalleşmeyi gözlerinde çok büyütürler ve ciddiye alırlar. Bu yüzden yeni insanlarla bir araya geldikleri anlar nadirdir.

Chiron retro nedir?

Chiron ( Şiron) Şiron retrosu ile doğan kişiler diğerlerinden daha karamsar olurlar. Fakat hem kendisinin hem de başkalarının bilinçaltını çözümlemekte ustadır. Kendi yaraları ile yüzleşmek için bulduğu yolları başkalarına da uygular.

Jüpiter gerilemesi ne zaman bitecek?

Jüpiter Retro Tarihleri, 20 Haziran 2021'den 'e kadar Kova burcunda geri hareket edecek ve ardından Oğlak burcuna geçiş yapacak.

Merkür gerilemesi 2020 ne zaman bitiyor?

Merkür bu dönemde güç kaybetmeye başlar ve bu nedenle yeni girişimler bu dönemde başarılı olamaz. Merkür retrograd döneminde herhangi bir yeni bölgeye girmemeniz ve kalmamanız tavsiye edilir. Merkür retrosu senede 3 kez olur. Bu son geri hareketi ise 14 Ekim'de başladı, 3 Kasım'da duracak.

Satürn ne zaman ileri?

Satürn'ün İleri Hareketi Satürn, 10 Ekim tarihinde 06°52′ Kova burcunda ileri hareketine başlayacak.