Naruto vs Sasuke Final Battle kaçıncı bölüm?

İçindekiler:

 1. Naruto vs Sasuke Final Battle kaçıncı bölüm?
 2. Naruto kaç sezon ve kaç bölüm?
 3. NEJI hangi bölümde öldü?
 4. Naruto ilk hangisi izlenmeli?
 5. Jougan Boruto nedir?
 6. Kakashi kaçıncı Hokage?
 7. Kakashi rin i neden öldürdü?
 8. 1 Hokage kimdir?
 9. Kakashi hangi klandan?
 10. Naruto hangi klandan?
 11. Sasuke kaç yaşında?
 12. Kakashi Yüzünü neden saklıyor?
 13. Itachi Uchiha kaç yaşında?
 14. Sharıngan ne demek?
 15. Naruto kaç yaşında?
 16. Naruto annesi kimdir?

Naruto vs Sasuke Final Battle kaçıncı bölüm?

Naruto Shippuden'in Son Savaşı kapıya dayandı. Naruto Shippuden animesinin beklenen Son Savaşı sonunda Sasuke vs Naruto geliyor. Final Battle(Son Savaş) 8 Eylül 2016 günü animenin 475. bölümü ile Naruto'nun en epik savaşının ilk bölümü yayınlanacak.

Naruto kaç sezon ve kaç bölüm?

Yayına 3 Ekim 2002'de başlayan anime dizisi Naruto, Japonya'da TV Tokyo'da yayınlanmıştır Ülkemizde ise Cartoon Network ve MTV kanallarında izlenmiştir. Dizi 5 sezon sürmüştür. 1. Sezon, 3 Ekim 2002'de yayına başladı. 1 Ekim 2003'te sona erdi.

NEJI hangi bölümde öldü?

Kibirliliğinin yanında çok akıllı ve mantıklı hareket eden bir liderdir. Bölüm 364 itibarıyla Naruto ve Hinata'yı korurken ölmüştür.

Naruto ilk hangisi izlenmeli?

Naruto ilk sezonu izlemeden direk Shippuuden'den baslayin, bitirdikten sonra The Last: Naruto izleyin. Ayrica Shippuuden'de filler bolumler var, internetten hangi bolumler filler olduguna bakip o bolumleri atlayabilirsiniz. Senaryoyla alakali bir konu islenmiyor cunku.

Jougan Boruto nedir?

Çevirisi Saf Göz olan Hamura Ōtsutsuki ve Hagoromo Ōtsutsuki'nin çakralarının Hagoromo'nun soyundan gelen Naruto ve Hamura'nın soyundan gelen Hinata'nın çocuğu olan birleşmesi sonucu olduğu ve Dōjutsu'nunda belki de Kaguya kadar güçlü olabileceği söylenebilir. ...

Kakashi kaçıncı Hokage?

Kakashi, Konohagakure (Konoha Köyü)'nin Jounin ninjalarından birisidir. Kendisi ; Uzumaki Naruto, Uchiha Sasuke ve Haruno Sakura isimli geninlerden oluşan 7. Takıma Jounin olarak atanmıştır....
Kakashi Hatake
RütbesiJounin/Hokage
BağlılığıKonohagakure
Şimdiki takımıKakashi Takımı/Birlesik Shinobi Ordusu 3.Bölük

Kakashi rin i neden öldürdü?

Büyük olasılıkla, Kakashi, Rin'in çok fazla şey bildiğini fark etti ve düşmanın bilgi sızıntısını önlemek için onu öldürmeye karar verdi. Her şey çok yavaştır ve çok hayati değildir, ancak böyle bir sonuç sadece anime tarzındadır.

1 Hokage kimdir?

Hashirama Senju, Birinci Hokage. Hashirama Senju (千手柱間, Senju Hashirama) Ünlü Senju klanının bir üyesiydi. ... Hashirama, shinobi dünyası için barış istedi ve bu amaçla klanıyla, çocukluk arkadaşı ve rakibi Madara Uchiha ve Uchiha klanıyla Konohagakure'yi kurdu.

Kakashi hangi klandan?

Hatake Klanı (はたけ一族, Hatake Ichizoku), Konohagakure'nin klanlarından biridir. Bilinen üyeleri ünlü ninjalar Konoha'nın Beyaz Dişi (木ノ葉の白い牙, Konoha no Shiroi Kiba) Sakumo ve oğlu Kopyacı Ninja Kakashi'dir (コピー忍者のカカシ, Kopī Ninja no Kakashi). Kakashi Dördüncü Shinobi Dünya Savaşı'ndan sonra Altıncı Hokage oldu.

Naruto hangi klandan?

Uzumaki Klanı (うずまき一族, Uzumaki Ichizoku) Uzushiogakure'de önemli bir klandı. Dağılmasından bu yana, Bilinen üyelerinin çoğu Konohagakure'de ikamet etmiş, Dördüncü ve Yedinci Hokage klanın doğrudan soyundan gelmektedir.

Sasuke kaç yaşında?

Sasuke Uchiha
Uchiha Sasuke
Yaş12-13 (I Kısım) 15-17 (II Kısım) 394 (lll. Kısım)
CinsiyetErkek
Doğum tarihi23 Temmuz
Bilinen akrabalarıFugaku Uchiha (babası, öldü) Mikoto Uchiha (annesi, öldü) Itachi Uchiha [ağabeyi, öldü(kendisi öldürdü)] Sakura Haruno eşi Sarada Uchiha kızı

Kakashi Yüzünü neden saklıyor?

Kakashi'nin yüzünün gizli kalmasının orijinal nedeni Kishimoto, ninjaların doğası gereği gizemli insanlar olduğu için onlara maske vermenin bu gizemli kaliteyi artıracağını düşündüğünü açıkladı.

Itachi Uchiha kaç yaşında?

Itachi Uchiha
Uchiha Itachi
Yaş1.Kısım: 17-18 2.Kısım: 21
CinsiyetErkek
Doğum tarihi9 Haziran
SınıfS-Rank

Sharıngan ne demek?

Sharingan gözde bulunan bir özelliktir ve kullanıldığı zaman gözü kırmızı, üzerinde siyah ifadeler olan bir göz yapar. sharingan'ın gücü ve seviyesi, gözdeki virgülümsü ifadelerden anlaşılır. Sharingan'ın üzerinde ne kadar çok virgül varsa (en fazla üç) o kadar güçlü kabul edilir .

Naruto kaç yaşında?

Uzumaki Naruto, birinci kısımda 12-13 yaşındadır.İkinci kısım yani Shippuuden'de 15-16 yaşındadır. Yaptığı Jutsular: (Dövüş teknikleri.Bunlar Genjutsu-Ninjutsu ve Taijutsu olarak üçe ayrılır.)

Naruto annesi kimdir?

Kushina Uzumaki