Keratin Botox bakımı nedir?

İçindekiler:

 1. Keratin Botox bakımı nedir?
 2. Keratin bakımı nasıl yapılır?
 3. Keratin şampuanı ne işe yarar?
 4. Keratin sonrası hangi şampuan?
 5. Bio Keratin GOLD saç diplerine sürülür mü?
 6. Bio Keratin GOLD nasıl kullanilir?
 7. Keratin bakimi kac gunde bir yapilir?
 8. Keratin bakımı ile Brezilya Fönü aynı mı?

Keratin Botox bakımı nedir?

Saç botoksunun (keratin botox) ana maddesi keratindir. Bu işleme diğer adı ile keratin bakımı keratin yüklemesi de denilebilinir. Bu işlem saça kaybettiği keratini geri yüklerken aynı zamanda saçlara hacim ve parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. ... Yıpranmaya yüz tutmuş saçlara gereken bakımı sağlar.

Keratin bakımı nasıl yapılır?

Keratin bakımı saçınızın özel bir şampuanla yıkanması ile başlamaktadır. Bu özel şampuan ne işe yarar derseniz, saç tellerinde bulunan pulların açılmasını sağlar. Bu şampuan kısa bir süre saçta bekletildikten sonra yıkanır. Ardından keratin maddesi, pullardaki boşlukları doldurması için saça uygulanır.

Keratin şampuanı ne işe yarar?

1- Boya ve kimyasallardan yıpranmış matlaşmış saçlarınızı onarır bakım yapar. 2- Saçlara parlak ve dolgun bir görünüm kazandırır. 3 aya kadar etkilidir. 3- İncelmiş saç tellerinizi kalınlaştırır saçlardaki kırılmaları ve kopmaları durdurur. 4- Saçın sağlıklı uzamasına yardımcı olur.

Keratin sonrası hangi şampuan?

Brezilya fönü keratinin ömrünü uzatmak için saçlarınızı 2 gün boyunca yıkamamalı ve sülfatsız şampuan kullanılmalıdır. Natura keratin ve Groomed sülfatsız şampuanı brezilya fönü ve keratin bakımı sonrası memnuniyetle kullanabilirsiniz.

Bio Keratin GOLD saç diplerine sürülür mü?

Tamamen kuru saçlara Biokeratin Gold ürününü boya gibi dipten uçlara kadar sürün. Fakat boyayı sürerken direk saç diplerine değil, saç diplerinden 1.5 cm uzaktan uygulamaya başlamalısınız. 15 dakika bekleyin. Daha sonra saçlarınızı iyice kurutun ve fön çekin.

Bio Keratin GOLD nasıl kullanilir?

Bio keratin gold kalıcı brezilya fönü 700 ml nasıl uygulanır?
 1. Saçlar keratinli bir şampuanla 2 kez yıkanır ve iyice durulanır. ...
 2. Yıkama işlemi bitince saçlar, nem kalmayacak şekilde kurutulur.
 3. Kurumuş saçlara boya yapılıyor gibi bio keratin gold uygulaması yapılır. ...
 4. 15 dakika kadar kuruması için beklenir.
Daha fazla öğe...

Keratin bakimi kac gunde bir yapilir?

Aslında “Keratin Bakım” için süre çok da önemli bir kavram değildir. Saçınızın ihtiyacına göre üç günde bir yapılabildiği gibi, haftada bir kez de yapılabilir ya da ay da bir kez de uygulanabilir. Asıl önemli nokta; saçlar çok ciddi derecede yıprandığında, saçlar onarılıncaya kadar doğal keratin takviyesi yapılmalıdır.

Keratin bakımı ile Brezilya Fönü aynı mı?

Brezilya fönü olarak bilinen işlem gerçekleştirilirken de keratin kullanıldığı için keratin bakımı, brezilya fönü olarak adlandırılabiliyor. Fakat temelde keratin bakımı sadece düzleştirici değildir. ... Kıvırcık ve bukleli saçların düzleştirilmesi için uygulanan keratin yüklemesinden sonra saç ısıtıcıyla düzleştirilir.