Ziraat Bankası hesabımda para var mı?

İçindekiler:

 1. Ziraat Bankası hesabımda para var mı?
 2. E-devlet hesapta para sorgulama nasıl yapılır?
 3. Ziraat Bankasından e devlete giriş nasıl yapılır?
 4. Ziraat Bankası'na olan borcumu nasıl öğrenebilirim?
 5. Denizbank hesabımda para var mı?
 6. Ziraat mobil şifresi nasıl alınır SMS?
 7. İnternet bankacılığından e-devlet'e nasıl girebilirim?
 8. Hangi banka e-devlet şifresi veriyor?
 9. Ziraat Bankası kredi kartı borcu nasıl öğrenilir?
 10. DenizBank Mobil giriş nasıl yapılır?
 11. Ziraat Bankası nasıl şifre alınır?

Ziraat Bankası hesabımda para var mı?

Bakiye sorgulama servisi sayesinde günün her saati 4747'ye SMS göndererek Bankamızda bulunan hesaplarınızın anlık bakiye bilgilerini öğrenebilirsiniz. ... BAKIYE (Ek No) yazıp 4747'ye SMS gönderdiğinizde ise yalnızca mesajda belirtilen hesabın bakiyesi cep telefonunuza gönderilecektir.

E-devlet hesapta para sorgulama nasıl yapılır?

e-Devlet Kapısı Hizmetleri için www.turkiye.gov.tr adresine girdikten sonra sitedeki arama çubuğuna “Mevduat/Katılım Fonu Hesabı Bulunan Banka Sorgulama” yazarak bu hizmete ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankasından e devlete giriş nasıl yapılır?

e-Devlet sitesinde www.turkiye.gov.tr sisteme giriş / İnternet Bankacılığı sekmesinden “Ziraat Katılım” ikonu tıklanarak Ziraat Katılım İnternet Şubesi login ekranlarından müşterilerimiz, güvenli girişi (Müşteri Numarası – İnternet Şube Şifresi – SMS Doğrulama) sonrası otomatik olarak e-Devlet sitesindeki kendi ...

Ziraat Bankası'na olan borcumu nasıl öğrenebilirim?

Ziraat Bankası borç sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek için 444 00 00 ya da 00 00 numaralarından birisini arayarak müşteri hizmetlerine bağlanarak ve ya https://bireysel. ziraatbank.com.tr/ adresine girerek borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank hesabımda para var mı?

İlk olarak mesaj bölümüne girin, hesap yazarak bir boşluk bırakın. Kart numaranızın son dört hanesinde yer alan rakamları boşluktan sonra ekleyin. 3280'e gönderdiğinizden sonra, Denizbank hesap bakiyenizi öğrenebileceksiniz.

Ziraat mobil şifresi nasıl alınır SMS?

Ayrıca, SIFRE yazıp aralarında boşluk “Kartınızın son 6 hanesi, Doğum Yeriniz, kartınızın arkasındaki 3 haneli güvenlik kodu” bilgilerinizi ekleyip 4757'e SMS göndererek de şifre alabilirsiniz.

İnternet bankacılığından e-devlet'e nasıl girebilirim?

İnternet Bankacılığı'na giriş yapan tüm Bireysel ve Şahıs Firmalarımız e-Devlet Kapısı'na doğrudan giriş yapabilir. İnternet Bankacılığı'na giriş yaptıktan sonra üst barda yer alan e-Devlet'e Şifresiz Giriş butonuna tıkladığınızda otomatik olarak giriş işleminiz doğrudan gerçekleştirilir.

Hangi banka e-devlet şifresi veriyor?

e-Devlet şifresi almak için beklemeye ya da ücret ödemeye gerek kalmadan sadece Garanti BBVA İnternet Bankacılığı parolanızı bilmeniz yeterlidir.

Ziraat Bankası kredi kartı borcu nasıl öğrenilir?

Kredi kartı ekstre bilgilerinizi İnternet Şubesi, Mobil Şube, SMS Bankacılığı, 444 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezi, ATM'lerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Kredi kartı ekstrelerinizi e-posta olarak da gönderilmesini talep edebilirsiniz.

DenizBank Mobil giriş nasıl yapılır?

Eğer daha önce MobilDeniz'e giriş yapmadıysanız, MobilDeniz üzerinden hızlı bir şekilde parola oluşturabilir ve uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için giriş sayfasında bulunan "Kullanıcı Oluştur" butonuna tıklayarak T.C. Kimlik No, telefon numarası ve kart bilgilerinizi girebilirsiniz.

Ziraat Bankası nasıl şifre alınır?

Ayrıca, Banka kartı için SIFRE, Kredi Kartları için ise KKSIFRE yazıp aralarında boşluk bırakarak “Kartınızın son 6 hanesi, Anne Kızlık Soyadınızın son 2 harfi veya Doğum Yeriniz, kartınızın arkasındaki 3 haneli güvenlik kodu” bilgilerinizi ekleyip 4757'e SMS göndererek de şifre alabilirsiniz.