APS ile ne kadar sürede gider?

İçindekiler:

 1. APS ile ne kadar sürede gider?
 2. APS mektup ne demek?
 3. Yurtiçi APS kaç günde gider?
 4. PTT evrak nasıl gönderilir?
 5. PTT APS Kargo nedir?
 6. PTT APS kaç TL?
 7. PTT APS takip nasıl yapılır?
 8. PTT resmi evrak kaç günde gider?
 9. PTT Kargo teslim süresi ne kadar?
 10. PTT Kargo Cumartesi günü dağıtım yapıyor mu?
 11. PTT Kargo şubede ne kadar bekler?
 12. Postaneye gelen kargoyu almazsak ne olur?
 13. Şubeden alınmayan kargolar ne olur?
 14. Kargolar şubede kaç gün kalır?
 15. Aras Kargo Kargo şubede kaç gün bekler?
 16. Banka Kartı şubede kaç gün bekler?
 17. Kargo kaç günde geri gider sürat?
 18. Aras Kargo kaç gün sonra geri gider?
 19. Teslim alınmayan kargo ne olur Sürat Kargo?
 20. Sürat Kargo evde bulamazsa ne olur?
 21. Kargo evde bulamazsa tekrar getirir mi?
 22. Yurtiçi Kargo evde bulamazsa tekrar getirir mi?
 23. Kargo adresi bulamazsa ne olur?
 24. Kargo kaç günde teslim etmek zorunda?
 25. Kargo başkasına teslim edilir mi?
 26. Yurt ici kargo teslim edilemedi ne demek?

APS ile ne kadar sürede gider?

PTT APS kargo kaç günde gider? PTT tarafından normal gönderiler dışında acil gönderiler için APS kargo hizmeti verilmektedir. Bu hizmette kişilerin paketleri 1 gün içerisinde kişiye ulaşmaktadır. Acil olarak gönderilecek paketler en uzak mesafeye dahi 3 gün içerisinde çok rahat bir şekilde ulaştırılabilmektedir.

APS mektup ne demek?

PTT' ye ait olan Acele Posta Servisi' nin kısaltmasıdır. Acele Posta Servisi, alıcısına en hızlı teslim edilmesini istediğiniz gönderiler için kurulmuş posta servisidir.

Yurtiçi APS kaç günde gider?

0-600 km mesafeye kadar taşınacak gönderilerin minimum 1, maksimum 3 iş gününde teslim şubesine ulaştırılması hedeflenmektedir. 600-1200 km mesafe arası taşınacak gönderilerin minimum 2, maksimum 4 iş gününde teslim şubesine ulaştırılması hedeflenmektedir.

PTT evrak nasıl gönderilir?

Mektupları PTT'den gönderiyorsunuz. PTT'de mektup/posta gişesine gidip mektubunuzu veya kartpostalınızı veriyorsunuz. Gönderiniz için pulları PTT şubelerinden ve filateli.org'dan alıyorsunuz.

PTT APS Kargo nedir?

Yurt içi ve yurt dışı gönderimler PTT'de hızlı, kolay ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. PTT işyerleri en fazla 2 kilograma kadar olan paketleri APS kurye olarak kabul etmektedir. ... PTT işyerlerinde APS kurye kabul işlemleri kısa sürede gerçekleşir. Gönderi, kayda tabi tutulmakta, sevki ise hemen yapılmaktadır.

PTT APS kaç TL?

30 Kilogramdan 50 Kilograma kadar olan gönderide her 1 kg için olmak üzere ücreti 1,60 TL'dir. 50 Kilogram ve daha ağır gönderiler için her bir kilo başına a kadar olan gönderinin ücreti 1,30 TL'dir.

PTT APS takip nasıl yapılır?

PTT APS sorgusu PTT resmi intenet sitesinden yapılabilir. https://gonderitakip.ptt.gov.tr bağlantısına tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Bağlantıya tıkladığınızda açılan menüden 'Gönderi Takip' seçeneğine tıkladığınızda sorgulama ekranına yönlendirilirsiniz.

PTT resmi evrak kaç günde gider?

MADDE 37 – (1) Geldiği alıcıya haber kağıdı veya diğer iletişim kanallarıyla bildirilen kargo gönderileri ile yurt dışı koliler, haber verildiği tarihin ertesi gününden itibaren alınmak üzere PTT işyeri adresliler dâhil otuz gün, kurye gönderileri ile yurt dışı APG'ler yedi gün bekletilir.

PTT Kargo teslim süresi ne kadar?

PTT Kargo Kaç Günde Gelir? (Teslimat Süresi) İki uzak nokta olsa dahi PTT kargo teslimat süresi 1 ile 4 gün arasında değişmektedir.

PTT Kargo Cumartesi günü dağıtım yapıyor mu?

PTT Kargo genel müdürlükleri hafta sonu sadece Cumartesi günü de hizmet vermektedir. Genel itibariyle bu müdürlüklerin çalışma saati 09:00 ile 19:30 arasıdır ve öğle tatili bulunmaz.

PTT Kargo şubede ne kadar bekler?

PTT Kargo Bekleme Süresi Kaç Gün? Eğer kimse yoksa haber verildiği tarihin ertesi gününden itibaren alınmak üzere PTT işyeri adresliler dâhil onbeş (15) gün bekletilir.

Postaneye gelen kargoyu almazsak ne olur?

Belirli bir süre içerisinde bu 5 gün de olabilir 1 hafta da olabilir eğer bu süre içerisinde kargonuzu teslim almazsanız kargonuz gönderen kişi veya firma ya geri iade edilir. Eğer kargo geldiğinde evde birini bulamaz ise tekrar şubeye götürürler. ...

Şubeden alınmayan kargolar ne olur?

Şubeden teslim alınmayan kargolar 3 iş günü içerisinde göndericinin bilgisi dahilinde çıkış şubesine iade edilir.

Kargolar şubede kaç gün kalır?

Alıcıya ulaşamadığımız durumlarda, kargolarınız; teslimat şubesine geliş tarihinden itibaren 3 gün süreyle şubede bekletilmektedir. Alıcının talebi olmadığı takdirde göndericiye kargosu, 3 gün sonunda iade edilmektedir.

Aras Kargo Kargo şubede kaç gün bekler?

kargo şubede kaç gün bekler? bildiğim kadarıyla aras kargo şubelerine giden kargolar 3 iş günü içinde alıcının teslim almasını bekliyor. üçüncü günün sorununda mesai saati bitiminde kargo araca geri yüklenir ve iade edilir.

Banka Kartı şubede kaç gün bekler?

Kredi kartı ortalama iki hafta içinde çıkar ve gönderilir Banka tarafından onaylanmış bir kredi kartı, ortalama 10 gün içinde basılarak çıkar ve kargoya verilerek yaklaşık 15 gün içinde alıcıya ulaştırılır. Dev Şirketlere VİOP ile Yatırım Yaparak Para Kazanabilirsiniz!

Kargo kaç günde geri gider sürat?

Herhangi bir şekilde alıcıya teslim edilemeyen kargo, 3 gün Sürat Kargo şubesinde bekletilip gönderenin ya da alıcının herhangi gün yada saat teslim talebi olmazsa göndericiye iade edilir.

Aras Kargo kaç gün sonra geri gider?

Bu kişinin kimlik bilgileri kontrol edildikten sonra imza karşılığında kargo teslim edilir. 3 gün içinde alıcı ya da alıcının teslim edilmesini istediği yetkili kişi tarafından teslim alınmayan kargolar size geri iade edilmektedir.

Teslim alınmayan kargo ne olur Sürat Kargo?

Alıcının talebi olmadığı takdirde kargo 3 gün sonunda iade edilmektedir. Alıcısı müşteri tarafından teslim alınmayan veya alıcısına ulaşılamayan kargolar için gönderici müşteriden kargonun bekletilmesi veya kendisine iadesi ile ilgili yazılı olarak bilgi istenir.

Sürat Kargo evde bulamazsa ne olur?

Eğer siz evde yokken kargo görevlisi gelir de sizi bulamazsa kapınıza kargonuzun geldiğini ve sizi bulamadığını belirtir bir not bırakır. Alıcının kargoyu teslim almama durumu devam ederse kargo göndericisine geri iade edilir. ...

Kargo evde bulamazsa tekrar getirir mi?

Bu tür sıkıntıların yaşanmaması adına kargo takip edilmelidir. Yukarıda da bahsedildiği gibi, kargoyu alacak olan kişi evde olmayabilir. ... Yani, şubeye giden kargo tekrar dağıtıma çıkmaz. Alıcı tarafından alınması gerekir.

Yurtiçi Kargo evde bulamazsa tekrar getirir mi?

Eğer adreste kimseyi bulamazsa, "Kargo İhbar Notu" bırakır ve kargoyu şubeye geri getirir. Bu durumda kargonun alıcı ya da alıcının yetkili kıldığı kişi tarafından 3 gün içinde şubeden alınması gerekmektedir.

Kargo adresi bulamazsa ne olur?

Gönderinizin doğrudan alıcının adresine teslim edilmesini istemişseniz, kargo görevlimiz kimlik ibrazı karşılığında gönderiyi alıcıya teslim eder. Eğer görevlimiz, alıcının adresinde kimseyi bulamazsa, "Kargo İhbar Notu" bırakır ve gönderiyi şubeye geri getirir.

Kargo kaç günde teslim etmek zorunda?

Her gün saat 16.

Kargo başkasına teslim edilir mi?

Ailenden biri, hatta komşun bile alabilir. Kimliğini bırakman yeterlidir. Fakat kargo kişiye özelse o zaman alamaz. Genel kargolarda alınabilir.

Yurt ici kargo teslim edilemedi ne demek?

Bir kimse adına gönderilen kargonun kayıtlar kısmında "Teslim edilemedi” yazması demek; ya o kişinin evine gidildiğinde evde kimse olmadığından ya da dağıtıcı kuryenin adresi bulamamasından ve alıcıyı aramasına rağmen ulaşamamasından dolayı kargoyu teslim edememesi demektir.