adplus-dvertising

Polat kaçıncı bölümde Elife Ali olduğunu söylüyor?

İçindekiler:

  1. Polat kaçıncı bölümde Elife Ali olduğunu söylüyor?
  2. Kurtlar Vadisi Derya hangi bölümde öldü?
  3. Kurtlar Vadisi Çakır hangi bölümde öldü?
  4. Kurtlar Vadisi Elif kimin sevgilisi?
  5. Kurtlar Vadisi Derya nasıl öldü?
  6. Kurtlar Vadisi Çakır nasıl öldü?
  7. Kurtlar Vadisi Aslan Bey neden öldü?
  8. Suleyman Cakiri kim vurdu?

Polat kaçıncı bölümde Elife Ali olduğunu söylüyor?

Kurtlar Vadisi Dizisinin 94. Bölümünden alıntıdır.

Kurtlar Vadisi Derya hangi bölümde öldü?

kurtlar vadisi'nin 20. bölümünde kumarhane saldırısında ateşli silahla vurularak hayatını kaybeden süleyman çakır'ın 1973 doğumlu iç mimar kız kardeşi.

Kurtlar Vadisi Çakır hangi bölümde öldü?

Süleyman Çakır, Cerrahpaşalı Halit tarafından pusuya düşürülerek öldürülmüştür. Süleyman Çakır dizide 43. bölümde vurulmuş ve 45. bölümde öldüğü ilan edilmiştir.

Kurtlar Vadisi Elif kimin sevgilisi?

Özgü Namal, Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı Elif karakteri ile akıllara kazınmıştı. Özgü Namal tarafından canlandırılan Elif, genç yaşta babasını kaybetmiş, anne ve kardeşiyle yaşayan bir avukattır. Erkek arkadaşı Ali'nin ölümünün ardından karşısına çıkan mafya Polat Alemdar'ın aslında Ali olduğunu bilmeden aşık olur.

Kurtlar Vadisi Derya nasıl öldü?

Derya, Tombalacı Mehmet'in kumarhane baskınında vurularak öldürülmüştür.

Kurtlar Vadisi Çakır nasıl öldü?

Baron Mehmet Karahanlı'dan aldığı emir doğrultusunda Testere Necmi'nin Cerrahpaşalı Halit'ten Süleyman Çakır'ı öldürmesini istemesi sonrasında Halit tarafından pusuya düşürülüp vurularak ağır yaralanmıştır. Hastanede yaşam mücadelesini kaybetmiş ve ölmüştür.

Kurtlar Vadisi Aslan Bey neden öldü?

Akbey, operasyon süresi içinde, Ankara'dan Kirve'nin verdiği, Mithat'ın deyimiyle okyanus ötesi menşeli olan ölüm emri doğrultusunda Pala ve adamları tarafından ikinci denemede öldürülmüştür.

Suleyman Cakiri kim vurdu?

Kalemin parçalarını da Testere'ye atar. Baron Mehmet Karahanlı'dan aldığı emir doğrultusunda Testere Necmi'nin Cerrahpaşalı Halit'e, sefir olması için Süleyman Çakır'ı öldürmesini istemesi sonrasında Halit tarafından pusuya düşürülüp vurularak ağır yaralanmıştır. Hastanede yaşam mücadelesini kaybetmiş ve ölmüştür.