Interrail yapmak için ne kadar para lazım?

İçindekiler:

 1. Interrail yapmak için ne kadar para lazım?
 2. Interrail yapmak ne demek?
 3. Interrail Kaç yaşına kadar?
 4. Interrail nasıl çalışır?
 5. Interrail bileti hangi ülkelerde geçerli?
 6. Interrail ne kadar sürer?
 7. Interrail biletini kimler alabilir?
 8. Interrail bileti ne demek?
 9. Interrail kimler kullanabilir?
 10. Interrail Türkiye ne demek?
 11. Interrail bileti nereden alınır?
 12. Interrail için vize almak zor mu?
 13. Interrail bileti kimler alabilir?
 14. Flexi bilet ne demek?
 15. Interrail grubu nedir?
 16. Pegasus Flex bilet nasıl alınır?
 17. Schengen vizesi ne kadar 2021?
 18. Pegasus Flex sonradan alınır mı?

Interrail yapmak için ne kadar para lazım?

1 Ay İçinde 7 Gün (Flexi) 3024..00) 2 Ay İçinde 10 Gün (Flexi) 3620..00) 2 Ay İçinde 15 Gün (Flexi) 4451..00) 15 Gün Sürekli Geçerli 4000..00)

Interrail yapmak ne demek?

Interrail, gençlerin Avrupa'yı daha ekonomik bir şekilde gezmesi için tasarlanmış bir kombine tren bileti. Aynı zamanda bazı feribotlarda da geçerli. Mesela Stockholm – Helsinki arasındaki feribotta da geçiyor.

Interrail Kaç yaşına kadar?

Interrail 2017'ye gençlere bir sürpriz yaparak girdi. Bugüne dek 26 olan gençlik yaş sınırı 28'e yükseltildi. 'de başlayan uygulama ile artık 28 yaşına kadar olan tüm gençler Balkan Flexi Pass dışındaki tüm Interrail bilet seçeneklerinden indirimli olarak yararlanacaklar.

Interrail nasıl çalışır?

İsminden de anlaşılacağı gibi sadece seçilen tek ülkenin sınırları içinde serbestçe trenlere binme hakkı tanıyan interrail bileti. Bu biletle, seçtiğiniz ülke sınırları içinde, sınırlı günde belirlenen gün kadar, o ülke içinden geçen trenlere dilediğiniz kadar binebiliyorsunuz.

Interrail bileti hangi ülkelerde geçerli?

Avusturya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyetii Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Birleşik Krallık, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Lüksemburg, Makedonya, Karadağ, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye.

Interrail ne kadar sürer?

Daha az seyahat edecekler için ekonomik bir seçenektir. Gezginin belirlediği tarih aralığında İnterrail Global Pass biletinde 3, 5, 7, 10 ve 15 gün, Interrail Bir Ülke Pass biletinde ise 3, 4, 5, 6 ve 8 gün seyahat etmesine olanak verir.

Interrail biletini kimler alabilir?

KİMLER ALABİLİR, HERKES INTERRAIL BİLETİ ALABİLİR Mİ? Farklı bilet ücreti ödeyerek herkes Interrail bileti alabilir. 28 yaş altı ve üstü için 2 ayrı fiyat uygulaması yapılmaktadır.

Interrail bileti ne demek?

INTERRAIL PASS, Avrupa Demiryolları İşletmeleri tarafından uygulanan, her yaştan gezginlere ekonomik ulaşım olanağı sağlayan bir göster-geç (pass) bilet türüdür. Aynı biletle, istenen yerde ve zamanda istenen trene binme olanağı sağlar.

Interrail kimler kullanabilir?

KİMLER ALABİLİR, HERKES INTERRAIL BİLETİ ALABİLİR Mİ? Farklı bilet ücreti ödeyerek herkes Interrail bileti alabilir. 28 yaş altı ve üstü için 2 ayrı fiyat uygulaması yapılmaktadır.

Interrail Türkiye ne demek?

Facebook grubumuzun beğeni sayfasıdır. “ Seyahat etmek ve yolda olmak ” felsefesi ile kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Üyeleri ile birlikte tamamen gönüllülük teması üzerine çalışan İnterrail Türkiye tarihinden itibaren freedom mottosuyla yoluna devam etmektedir.

Interrail bileti nereden alınır?

Interrail Bileti Nereden Alınır? İnterrail Pass kartları TCDD'nin uluslararası bilet satışına açık tüm garları ile İstanbul'da bulunan Gençtur, Cosmopolitan, Viking Turizm, Ankara'da bulunan Uygar Tours ve Van'da bulunan Ayanis Turizm seyahat acentelerinden satın alınabilir.

Interrail için vize almak zor mu?

Interrail Vize Başvurusu. Interrail vizesi diye bir şey yoktur. Interrail Avrupa ülkeleri arasında trenle belli bir ücret karşılığında belirli günler sınırsız seyahat hakkı veren göster-geç (pass) bilet türüdür. Interrail yapmak için Schengen vizesi almak gerekmektedir.

Interrail bileti kimler alabilir?

KİMLER ALABİLİR, HERKES INTERRAIL BİLETİ ALABİLİR Mİ? Farklı bilet ücreti ödeyerek herkes Interrail bileti alabilir. 28 yaş altı ve üstü için 2 ayrı fiyat uygulaması yapılmaktadır.

Flexi bilet ne demek?

Uçak Biletinde Dilediğin Zaman Değişiklik Hakkının Yeni Adı: Pegasus Flex. ... Satın alma işlemi sırasında biletine ekleyebileceğin Pegasus Flex, satın aldığın bilete esneklik kazandıran dilediğin zaman bilet değiştirme hakkıdır. Bu sayede, biletini istediğin tarihe ve istediğin parkura ceza ödemeden değiştirebilirsin.

Interrail grubu nedir?

INTERRAIL PASS, Avrupa Demiryolları İşletmeleri tarafından uygulanan, her yaştan gezginlere ekonomik ulaşım olanağı sağlayan bir göster-geç (pass) bilet türüdür. ... InterRail GENÇTUR'un düzenlediği bir trenle grup gezisi olmadığı gibi yalnızca InterRail bileti olanların bindiği özel bir tren de değildir.

Pegasus Flex bilet nasıl alınır?

Nereden alabilirim? Web sitemiz, acentelerimiz ve çağrı merkezimiz üzerinden biletini satın alırken Pegasus Flex'i de ekleyebilirsin. Pegasus Flex'in kişi başı tek yön bilet için ücreti iç hatlarda 12,99 TL, dış hatlarda ise 9,99 Euro'dan başlayan fiyatlarla sunulmaktadır.

Schengen vizesi ne kadar 2021?

Schengen vize ücreti 2020 yılında 60 Euro'yken Şubat ayında zam yapılarak 80 Euro olmuştur. 2021 yılında Schengen vizesi almak isteyen kişilerin vize merkezi ücreti ile birlikte 110 Euro ödemesi gerekir.

Pegasus Flex sonradan alınır mı?

Pegasus Flex'i sadece uçuş değişikliklerinde kullanabilirsin, isim değişikliğini kapsamaz. Pegasus Flex'i sadece biletleme esnasında satın alabilirsin ve sadece satın aldığın bilet için geçerlidir. Pegasus Flex'i ücretli opsiyon satın aldığın takdirde kullanamazsın.