Sil süpür nereden yapılır?

İçindekiler:

 1. Sil süpür nereden yapılır?
 2. Turk Telekom kazi kazan nasil yapilir?
 3. Mesajla sil süpür nasıl yapılır?
 4. Sil süpür sadece Faturalılara mı?
 5. 2021 sil süpür nasıl yapılır?
 6. Türk Telekom hediye internet nasıl kullanılır?

Sil süpür nereden yapılır?

Giriş yapılması sonrasında ana ekranda sağ üst köşede bulunan hediye paketine tıklayın. Açılan ekranda "Size özel kampanyalar" a girin. Sil Süpür seçeneğine dokunun. Şimdi ekranda sisli bir bulut şeklinde ekran çıkacak.

Turk Telekom kazi kazan nasil yapilir?

 1. Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir.
 2. Hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00'a kadar yenilenecektir. ...
 3. Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS'i gönderilecektir.
Daha fazla öğe...

Mesajla sil süpür nasıl yapılır?

Hediye Yağdıran Sil Süpür Kampanyası
 1. Öncelikle hala üye değilsen, SELFY yaz 4545'e gönder.
 2. "Ben çoktan Selfy'liyim!" ...
 3. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması'nı yükleyip, uygulamaya giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeleri silip süpürmeye başlayabilirsin ☺
Daha fazla öğe...

Sil süpür sadece Faturalılara mı?

Türk Telekom sil süpür, mobil uygulama üzerinden yapılabiliyor. Sil süpür sadece bireysel faturalı hatlar için sağlanan bir özelliktir.

2021 sil süpür nasıl yapılır?

Online işlemler uygulamasına giriş yaptıktan sonra Sil Süpür bölümüne girin. Ekranınıza çıkan bulutları parmağınızla silin ve hediyeniz ekranda belirsin. Ekrana çıkan kazandığınız hediye hattınıza tanımlanınca kısa mesaj ile bilgilendirileceksiniz. Bilgilendirme mesajı sonrası hediyenizi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom hediye internet nasıl kullanılır?

Hediye internet göndermek isteyen abone ise “HEDIYE” yazarak, internet paketi göndermek istediği numara ve internet veri miktarını (Örn: HEDIYE 0 555 XXX XX XX 1GB) 9433'e kısa mesaj göndererek internet paketi hediye edebiliyor. Kampanyadan tüm Türk Telekom faturalı ve faturasız aboneleri faydalanabiliyor.