adplus-dvertising

Masaj taşı ne işe yarar?

İçindekiler:

  1. Masaj taşı ne işe yarar?
  2. Gua Sha masaj taşı nasıl kullanılır?
  3. Hangi Gua Sha taşı?
  4. Yeşim taşı ne işe yarıyo?
  5. Gua Sha masajı ne sıklıkla yapılır?
  6. Gua Sha masajı hangi yağ kullanılır?
  7. Pembe kuvars Gua Sha taşı ne işe yarar?
  8. Gua Sha masajı her gün yapılır mı?

Masaj taşı ne işe yarar?

Yeşim taşı masaj aleti, küçük silindir şeklindedir. Düzenli kullanıldığı zaman en etkili cilt bakım aletlerinden biri olduğunu görebilirsiniz. - Elmacık kemiklerinde ve gözaltında bulunan fazla yağların atılmasına yardımcı oluyor. - Cildin üzerinde lenfatik sıvının, lenf bezlerine tekrar gitmesini sağlar.

Gua Sha masaj taşı nasıl kullanılır?

Gua Sha taşını 45 derecelik bir açı ile tutarak yukarıdan aşağıya doğru boynunuzda nazikçe gezdirin. Her hareketi en az 3 defa yaptığınızdan emin olun. Gua Sha taşını düz tutarak çenenizin altından kulak memenize doğru çekin. Tersi yönde geri kaydırırken diğer elinizle çenenizin altındaki deriyi gerdirin.

Hangi Gua Sha taşı?

Gua Sha taşı özel taşlardan olmalıdır. Mutlaka almadan önce hangi taştan yapıldığını sorun, şu taşlardan biriyse: Pembe Quartz taşı, Ametist taşı, Jade taşı, Bian Taşlarından birinden yapıldıysa o Gua Sha Taşı orjinaldir. Diğer maddelerden/taşlardan yapılanların pek de bir etkisi olmayabilir.

Yeşim taşı ne işe yarıyo?

Çinliler tarafından cennet taşı olarak bilinen yeşim taşı dünyanın her yerinde değerli bir taştır. Çin'de sinir sitemini rahatlattığı ve toksinlerin giderilmesine yardımcı olduğu bilinen yeşim taşı cilt üzerinde de harikalar yaratıyor. ... Yeşim taşı masaj aleti küçük silindir şeklinde bir üründür.

Gua Sha masajı ne sıklıkla yapılır?

Yüz için özel olarak tasarlanan ve farklı boyut ve keskinliklere sahip olan yeşim ya da pembe kuvars kristalleri ile her gün cildinize Gua Sha yüz masajı uygulayabilirsiniz.

Gua Sha masajı hangi yağ kullanılır?

Gua sha'yi uygulamadan önce bir yüz yağı,serum veya nemlendirici gibi kaydırıcı bir ürün kullanmanız tavsiye edilir. NAR ÇEKİRDEĞİ YAĞI FAYDALARI Cilt bakımında ve masajlar da topikal olarak kullanılan nar çekirdeği yağı kolajen üretimini ve cilt elastikiyetini artırır .

Pembe kuvars Gua Sha taşı ne işe yarar?

Pembe Kuvars taşı Hassas ciltler için en faydalı taş diyebiliriz. Çünkü kızarık cildi düzeltme ve cilt dokusunu güçlendirme konularında kullanılıyor. Sedef ve egzama gibi problemleri olanlar bu taştan faydalanabilirler. Senin için buraya bir Pembe Kuvars Gua Sha taşı bırakıyorum.

Gua Sha masajı her gün yapılır mı?

Gua Sha ile Cilt Bakımı Yüz için özel olarak tasarlanan ve farklı boyut ve keskinliklere sahip olan yeşim ya da pembe kuvars kristalleri ile her gün cildinize Gua Sha yüz masajı uygulayabilirsiniz.