Yay Yükselen ne?

İçindekiler:

 1. Yay Yükselen ne?
 2. Burçların yükseleni nasıl bulunur?
 3. Yay burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?
 4. 11 Aralık hangi burç yükseleni?
 5. Yükseleni Yay olanlar nasıl olur?
 6. Kova burcu yükseleni hangi burçtur?
 7. 12 Kasım hangi burç yükseleni?
 8. Yay burcu hangi burçlarla aşk yaşar?
 9. Yay kimle anlaşamaz?
 10. 11 Aralık hangi burç olur?
 11. 12 Aralık hangi burç yükseleni?
 12. Yükseleni Yay olan Aslanların özellikleri nelerdir?
 13. Yükseleni Yay olan Yengeçlerin özellikleri nelerdir?
 14. 31 Ocak yükseleni nedir?
 15. Akrep ile Kova anlaşır mı?
 16. 14 Kasım hangi burç yükseleni?
 17. 21 Kasım hangi burç yükseleni?

Yay Yükselen ne?

Yükselen Yay Burcunun Özellikleri. Yükselen Yay kişiliğe dışadönük, bağımsız ve meraklı bir özellik katar. Yay Yükselen, filozofik yaklaşımlarla, geniş bir görüş gücüyle, amacına ulaşmakta başarılı bir insandır. Büyük ölçekli hedefler ve uzun vadeli amaçlar Yükselen Yay için önemli bir gereksinimdir.

Burçların yükseleni nasıl bulunur?

Yükselişinizi belirlemek için doğum zamanınızı bilmeniz gerekir. Akşam ezanına doğru, akşam ezanı ve onu takip eden belli bir zamanda olan doğumlarda, iç burcun 180 derece karşısına gelen burç, bir öncesi veya bir sonrasındaki burç yükselen burç olacaktır.

Yay burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Yaylar dostluğa ve arkadaşlığa oldukça önem verirken ateş elementinin ardından hava grubundan olan burçlarla da iyi anlaşabiliyor. Bu nedenle yay burcu kadınlarının ikizler, terazi ve kova burçlarıyla iyi ilişkileri olabiliyor.

11 Aralık hangi burç yükseleni?

11 Aralık'ta dünyaya gelenler Yay burcuna mensup olmaktadır. Yay burcu 24 Kasım ile 22 Aralık arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Yay, Ateş grubuna dahildir.

Yükseleni Yay olanlar nasıl olur?

Yükselen Yay burçlarının özelliklerinin başında son derece enerjik, iyimser, inatçı, kültürlü, özgürlüğüne düşkün ve merhametli oluşları gelir. Fiziksel özelliklerine bakıldığında ise genellikle uzun bir boy ve ince, biçimli bir vücut dikkat çeker. Yay erkeklerinin vücutları kaslı, kadınlarının ise oldukça fittir.

Kova burcu yükseleni hangi burçtur?

Günlük Burç Yorumu
Saat21 Ocak- 31 Ocak11 Şubat-18 Şubat
21.00BaşakTerazi
21.30BaşakTerazi
22.00BaşakTerazi
22.30TeraziTerazi
44 satır daha

12 Kasım hangi burç yükseleni?

Yükselen burcu Akrep olan kişiler huy olarak aşırılık gösteren kişilerdir. Odaklandıkları bir tarzı veya olayı yaşamlarının merkezine haline getirebilirler. Odak noktasını da kolay kolay değiştirmezler.

Yay burcu hangi burçlarla aşk yaşar?

Özgürlüğüne düşkün Yaylar'la anlaşmak pek kolay değildir. Burçlar arasında onları en iyi anlayıp, isteklerine karşılık verecek insanlar, Koç, İkizler ve Kova'dan çıkacaktır. Teraziler de Yaylar için ideal eş adaylarıdır.

Yay kimle anlaşamaz?

Coşkulu ve dikkatsiz olan Yay burcu insanın zıt burçları İkizler, Başak ve Balık'tır.

11 Aralık hangi burç olur?

11 Aralık tarihi Yay burcudur. Aynı şekilde 22 Kasım ve 21 Aralık tarihleri arasında doğan her bir kişi Ateş grubundan olan Yay burcuna dahildir.

12 Aralık hangi burç yükseleni?

Siz hayata iyimser gözlükle bakan, asil yaradılışlı, herkesi dost kabul eden,arkadaş canlısı,sıcak kanlı ve samimi birisiniz.

Yükseleni Yay olan Aslanların özellikleri nelerdir?

Yükseleni Yay olan Aslanlar: Pozitif düşünen, hayata ve deneyime açık, hareketli, biraz sorumsuz, neşeli, öğrenmeye önem veren, keşfetmeye açık kişilerdir. Yabancıların, uzakların, yolculukların hayatlarında önemli bir rolü olabilir. Hayat görüşleri ve inançları da önemserler.

Yükseleni Yay olan Yengeçlerin özellikleri nelerdir?

Yükseleni Yay olan Yengeçler: İyi niyetli, çocuksu ama aynı zamanda karmaşık, huzursuz bir yapıları vardır. Kendi duygularını anlamakta zorlanabilirler. Bu yüzden anne, annelik, ailevi durular bu kişilere pek çok kriz de getirir.

31 Ocak yükseleni nedir?

Yükselen burcu Kova olan kişilerin en önemli özelliği dürüstlüktür. Tüm burçlar arasında yükselen Kova kadar dürüst olan başka burç yoktur.

Akrep ile Kova anlaşır mı?

Akrep burcu ile kova burcunun en uyumlu olduğu alan cinselliktir. Bu ikilinin yakaladığı ten uyumu nedeniyle cinsel hayatları asla sıradan olmayacaktır. İkilinin farklılıkları bu anlamda işlerine yarayacak ve hareketlilik sağlayacaktır. İkili arasındaki cinsel anlamda ateşleyici taraf daha çok akrep erkeği olacaktır.

14 Kasım hangi burç yükseleni?

14 Kasım burcu özellikleri, yükseleni ve burç yorumu Akrep burcu için güncel olarak takip edilmektedir. İşte 14 Kasım'da doğmuş olanların burcu. 14 KASIM'DA DOĞAN HANGİ BURÇ OLUYOR? 14 Kasım'da dünyaya gelenler Akrep burcuna mensup olmaktadır.

21 Kasım hangi burç yükseleni?

21 Kasımda doğan kişiler Akrep Burcuna dahildir. Ayrıca 23 Ekim ve 21 Kasım tarihleri arasında doğan herkes Akrep burcuna dahildir. 21 Kasım Akrep Burcu Yükseleni Nedir? 21 Kasımda doğan ve yükseleni akrep olan kişilerin zihinsel olarak çok güçlü oldukları öne sürülüyor.