adplus-dvertising

Bir Küçük Eylül Meselesi filmi nerede çekildi?

İçindekiler:

  1. Bir Küçük Eylül Meselesi filmi nerede çekildi?
  2. Bozcaada hangi film çekildi?
  3. Bozcaada Marmara Denizi'nde mi?
  4. Bozcaadada müsilaj var mi?
  5. Bozcaadada salya var mı?

Bir Küçük Eylül Meselesi filmi nerede çekildi?

Çekim. Bi Küçük Eylül Meselesi 1 yıla yakın süren çalışmalar sonucunda hayata geçti. Ön hazırlığı 2 ay süren filmin çekimleri 2 haftası İstanbul'da, 6 haftası da Türkiye'nin en büyük 3. adası olan Bozcaada'da çekilmiştir.

Bozcaada hangi film çekildi?

'Eyvah Eyvah' film serisinin büyük bölümü Çanakkale'nin Ayvacık ilçesine bağlı Geyikli beldesi ile Bozcaada ilçesinde çekilmiş, Ata Demirer'in 'Klarnetçi Hüseyin Badem' rolünü canlandırdığı film, beyaz perdede büyük beğeni toplamıştı.

Bozcaada Marmara Denizi'nde mi?

Bozcaada, Türkiye'nin üçüncü büyük, Ege Denizi'nde ise Gökçeada'dan sonra ikinci en büyük adası ve Çanakkale iline bağlı bir ilçedir.

Bozcaadada müsilaj var mi?

Geniş bloklar halinde dip örtüsünü boğan o görüntü neredeyse bitmiş. - BOZCAADA GÜNEYİ: Bozcaada'nın güneyinde yapılan dalışlarda bir miktar müsilaj görüldü. Bozcaada'nın 10 mil güneyinde müsilaj etkisi bir miktar yaygın...

Bozcaadada salya var mı?

Marmara Denizi'ni tehdit eden müsilaj (deniz salyası) şimdi de Çanakkale'nin Bozcaada ilçesinde tespit edildi. Mart ayında Çanakkale Boğazı'nda görülmeye başlanan müsilaj, Kuzey Ege'nin turistik beldesini de vurdu. ... Öte yandan, Bozcaada'nın denize girilen plaj ve koylarında deniz salyası örneğine rastlanmadı.