adplus-dvertising

2021 müdür yardımcılığı atamaları ne zaman?

İçindekiler:

 1. 2021 müdür yardımcılığı atamaları ne zaman?
 2. 2021 EKYS mülakat tarihi ne zaman?
 3. Yöneticilik tercihleri ne zaman?
 4. Yönetici Atama Başvurusu Nasıl Yapılır?
 5. Müdür Yardımcısı Atamaları Ne Zaman?
 6. MEB yönetici atama ne zaman açıklanacak?
 7. MEB idarecilik sınavı 2021 ne zaman?
 8. MEB müdür yardımcılığı sınavı ne zaman?
 9. Müdür Yardımcılığı yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak?
 10. Yönetici atama sonuçları ne zaman açıklanacak?
 11. Müdür Yardımcılığı Sınavı 2021 Başvurusu Nasıl Yapılır?
 12. Müdür yardımcılığı atamaları ne olacak?
 13. Yeni atanan okul müdürleri ne zaman göreve başlayacak?
 14. Yönetici Görevlendirme Sonuçları ne zaman açıklanacak?
 15. Norm Fazlası Öğretmen Atama Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
 16. EKYS 2021 Başvuru Ücreti Ne kadar?
 17. Okul müdür yardımcısı maaşı ne kadar?
 18. Yönetici atama yönetmeliği ne zaman değişecek?

2021 müdür yardımcılığı atamaları ne zaman?

​​​​​​​2021 Yılı MEB'e bağlı okullara ilk defa yönetici görevlendirme takvimi yayınlandı. Milli Eğitim Bakanlığı yönetici atama takviminde güncelleme gerçekleştirdi ve bunu duyurdu. Söz konusu müdür, müdür yardımcısı görevlendirme süreci 21 Haziran'dan başladıktan sonra 1 Ekim 2021 tarihine kadar devam edecek.

2021 EKYS mülakat tarihi ne zaman?

Bütün bu bilinmezler açıklığa kavuştu. ÖSYM'nin yayınladığı takvime göre 2021-MEB-EKYS Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı 14 Mart 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

Yöneticilik tercihleri ne zaman?

Tercihler 17-21 Ağustos 2020 tarihleri arasında alınacak. Başvurular 17-24 Ağustos 2020 tarihleri arasında onaylanacak. hükümleri çerçevesinde eğitim kurumu yöneticiliklerine görevlendirmeler valiliklerce yapılacak.

Yönetici Atama Başvurusu Nasıl Yapılır?

Milli Eğitim Bakanlığı(MEB), 2020 yılı ilk defa yönetici atama başvuruları MEBBİS üzerinden açıldı. Müdür veya müdür yardımcısı olmak isteyen öğretmenler kişisel MEBBİS'leri üzerinde bulunan başvuru modülünden başvurularını yapabilecekler.

Müdür Yardımcısı Atamaları Ne Zaman?

2021 Yılı MEB'e bağlı okullara ilk defa yönetici görevlendirme takvimi de 21 haziran'da başlayacak. Müdür, müdür yardımcısı görevlendirme süreci 21 Haziran'dan başladıktan sonra tarihine kadar devam edecek.

MEB yönetici atama ne zaman açıklanacak?

Sonuçlar 25-28 Ağustos 2020 tarihleri arasında açıklanacak.

MEB idarecilik sınavı 2021 ne zaman?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığınca gerçekleşen 2021 Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (MEB-EKYS), 14 Mart'ta gerçekleşti.

MEB müdür yardımcılığı sınavı ne zaman?

EKYS 2021 SINAVI NE ZAMAN? EKYS sınavı tarihinde yapılacak. Sınav sonuçları, 7 Nisan'da açıklanacak.

Müdür Yardımcılığı yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak?

Adaylar, sınav sonuçlarına tarihinde saat 10.00'dan itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebileceklerdir. EKYS NEDİR? EKYS; okul müdür ve müdür yardımcılığı için yapılacak sınavdır.

Yönetici atama sonuçları ne zaman açıklanacak?

MEB tarafından yayınlana yönetici atama takvimine göre yönetici atama mülakat sonuçları 2-3 Ağustos tarihleri arasında il müdürlüklerince açıklanacak. 2021 İlk defa yönetici atama mülakat sonuçlarını açıklayan illere aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz sonuçları açıklayan il müdürlükleri mavi renkte olacaktır.

Müdür Yardımcılığı Sınavı 2021 Başvurusu Nasıl Yapılır?

Geç başvuru günü, 16 Şubat 2021 tarihidir Sınava başvurular, elektronik ortamda ÖSYM başvuru merkezleri aracılığıyla veya bireysel olarak internet aracılığıyla (ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden) alınacak.

Müdür yardımcılığı atamaları ne olacak?

MÜDÜR YARDIMCILIĞINA ATANMA Müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığına ilk defa görevlendirme yazılı sınav ve sözlü sınav sonucuna göre yapılmaktadır. Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Yönetmeliği taslağı ile birlikte müdür yardımcılığına yazılı sınav tekrar getirilmiştir.

Yeni atanan okul müdürleri ne zaman göreve başlayacak?

MEB'in yayımladığı duyura göre, 2019 yılı eğitim kurumlarında yönetici görevlendirmeleri valiliklerce başvuru alınarak yapılacak. Yeni okul müdürleri 19 Haziran'da göreve başlayacak.

Yönetici Görevlendirme Sonuçları ne zaman açıklanacak?

2021 yılı MEB kurumlarına yeniden yönetici görevlendirme takvimine göre, yeniden yönetici görevlendirme sonuçları 16-18 Haziran tarihleri arasında açıklanacak. Sonuçlar il milli eğitim müdürlükleri tarafından liste halinde yayımlanacak.

Norm Fazlası Öğretmen Atama Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Milli Eğitim Bakanlığı öğretmenlerin il içi ve iller arası yer değiştirme duyurusunu yayımladı. İl içi yer değiştirme için başvurular 8 ila 14 Temmuz tarihleri arasında alınacak. Sonuçlar 16 Temmuz'da açıklanacak.

EKYS 2021 Başvuru Ücreti Ne kadar?

Sınava girecek adaylar ÖSYM adına aşağıdaki bankalara 225,00 TL sınav ücreti yatıracaktır. Geç başvuru gününde başvuru yapan adaylar, sınav ücretini aynı gün %50 artırımlı olarak (337,5 TL) yatıracaklardır.

Okul müdür yardımcısı maaşı ne kadar?

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okullarda okul müdür yardımcısı olarak görev yapanların 2021 yılı maaş tutarı yaklaşık olarak 4100 Türk Lirasıdır.

Yönetici atama yönetmeliği ne zaman değişecek?

ÖSYM, 2021 EKYS tarihini açıklamıştı. Akıllara takılan soru sınav için yapılacak başvurulara kadar yönetici atama yönetmeliği değişecek mi sorusuydu ve bu sorunun yanıtı belli oldu. ... Geç başvuru tarihi ise 16 Şubat! Beklenen değişiklik tarihli Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi.