adplus-dvertising

Ais ÖSYM gov tr şifre değiştirme nasıl yapılır?

İçindekiler:

  1. Ais ÖSYM gov tr şifre değiştirme nasıl yapılır?
  2. ÖSYM geçici şifre nasil değiştirilir?
  3. Ösym ilk şifre alma işlemi nasıl yapılır?
  4. KPSS Şifre Değiştirme işlemleri nasıl yapılır?

Ais ÖSYM gov tr şifre değiştirme nasıl yapılır?

ÖSYM ŞİFRE DEĞİŞTİRME NASIL YAPILIR? -İlk olarak ÖSYM'nin resmi sitesi olan (https://ais.osym.gov.tr/) adresinden giriş yapın. -Adrese TC kimlik numaranız ve aday şifreniz ile giriş yapın. -Giriş yaptıktan sonra sağ bölümde yer alan “Şifre Değiştir” düğmesine basın.

ÖSYM geçici şifre nasil değiştirilir?

İlk girişinizse şifre değiştirme sayfası doğrudan açılır, eğer daha önce girdiyseniz sağ menüdeki Şifre Değiştir'e tıklayınız. Şifre değişikliği için tekrar T.C. Kimlik numarasınız ve geçici şifrenizi giriniz. Kalıcı olacak şifrenizi “Yeni Şifre” bölümüne giriniz.

Ösym ilk şifre alma işlemi nasıl yapılır?

ÖSYM ADAY ŞİFRESİ ALMA AİS giriş şifresini unutan adaylar herhangi bir sınav başvuru merkezine müracaat ederek yeni şifre talebinde bulunabiliyorlar. Görevliye ödenecek olan 2 TL karşılığında sadece bir kaç dakikalık işlem sonrasında yeni bir şifre alınabiliyor.

KPSS Şifre Değiştirme işlemleri nasıl yapılır?

Kimlik Numaranız ile (https://ais.osym.gov.tr/) adresine giriş yapınız. Mevcut şifreniz ile ilk defa giriş yapıyorsanız sayfa doğrudan açılacaktır. Ancak;Daha önceden giriş yaptıysanız giriş yaptıktan sonra sağ tarafta ŞİFRE DEĞİŞTİR butonuna tıklayınız.Daha sonra eski şifrenizi girip güvenlik sorusunu cevaplayın.