Eceabat istanbul feribot kaç saat?

İçindekiler:

  1. Eceabat istanbul feribot kaç saat?
  2. Istanbul Eceabat kaç?
  3. Istanbul Gelibolu Otobüs kaç km?
  4. Çanakkale Gökçeada Feribot nereden kalkıyor?
  5. Tekirdağ'dan Balıkesir'e feribot var mı?
  6. Tekirdağ nereye feribot var?

Eceabat istanbul feribot kaç saat?

İstanbul'dan gelen misafirlerimiz Gelibolu Yarımadasından Çanakkale'ye geçmeleri için 2 alternatif bulunmaktadır. Bunlardan ilki Eceabat ilçesi ile Çanakkale arasındaki 24 saat çalışan araba alan GESTAŞ feribotlarıdır. Toplam geçiş süresi 25 dakikadır.

Istanbul Eceabat kaç?

İstanbul ile Eceabat arası kaç km yaklaşık olarak toplam 341 Kilometre mesafededir. İstanbul ile Eceabat arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 4 saat 56 dk sürecektir.

Istanbul Gelibolu Otobüs kaç km?

Otobüs bileti bul
Yaklaşık Seyahat Mesafesikm
En Son Satış49 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer120 TL
Günlük Sefer Sayısı12 Sefer noktası
Popüler Otobüs FirmalarıPamukkale Turizm, Ünlü Seyahat
1 satır daha

Çanakkale Gökçeada Feribot nereden kalkıyor?

Gökçeada'ya arabayla ulaşım sağlayan arabalı vapurlar Gökçeada Kuzulimanı'na ulaşmak üzere Kabatepe Limanı'ndan hareket etmektedir. İstanbul'dan Gökçeada'ya gitmek istiyorsanız Tekirdağ, Gelibolu ve Eceabat üzerinden geçerek Kabatepe Limanı'na gelebilirsiniz.

Tekirdağ'dan Balıkesir'e feribot var mı?

Bandırma Çelebi Limanı'ndan hareket eden arabalı roro feribotları ile düzenlenmektedir. Seferler günde 3 kez her gün Bandırma-Tekirdağ arası araç ve yolcu taşımaktadır.

Tekirdağ nereye feribot var?

Erdek Marmara Feribot Seferleri Marmara Roro seferleri; arabalı vapurlar ile Tekirdağ-Erdek, Tekirdağ-Bandırma, Erdek-Tekirdağ(Barbaros), Avşa Adası – Tekirdağ, Avşa Adası-Erdek, Erdek-Marmara ve Marmara Saraylar seferleri yaz tarifesi seferleri ile düzenlenmektedir.