Immunex Inflamax ne işe yarar?

İçindekiler:

 1. Immunex Inflamax ne işe yarar?
 2. Immunex Inflamax nedir?
 3. Inflamax ne için kullanılır?
 4. Inflamax neye iyi gelir?
 5. Immunex kaç para?
 6. Zerdecop neye yarar?
 7. Imuneks Farma neye iyi gelir?
 8. Curcumin nelere iyi gelir?
 9. Imuneks kimler kullanamaz?
 10. Kurkumin nedir faydaları nelerdir?
 11. Beta glukan kimler kullanamaz?
 12. Imuneks çocuklarda nasıl kullanılır?
 13. Imuneks şurubu ne işe yarar?

Immunex Inflamax ne işe yarar?

INFLAMAX 60 KAPSUL Her biri 46.67 mg zerdeçöp ekstresi içeren, eklem ağrıları için 60 bitkisel kapsül.Zerdeçal (zerdeçöp/tumeric), kıkırdak doku oluşumunu 4 kat hızlandırarak eklem sağlığını desteklemeye yardımcı olur, dizlerde yaşanan kireçlenme gibi sorunların tedavisinde yardımcı rol oynar.

Immunex Inflamax nedir?

İmuneks Inflamax Optimize Zerdeçöp, Hint safranı adıyla da bilinen ve aktif maddesi kurkumin olan Zerdaçal'ın optimize edilmiş halini içerisinde bulunduran bir gıda takviyesidir. Zerdeçal(curcuma longa, turmeric) zencefilgiller familyasına ait sarı çicekli ve büyük yapraklı bir bitki türüdür.

Inflamax ne için kullanılır?

Kullanım Önerisi: İlk hafta 2 kapsül,akşam 2 kapsül (toplam günde 4 kapsül ) İlerleyen haftalarda; sadece sabah 2 kapsül (toplam günde 2 kapsül )kullanılması tavsiye edilir. Uyarılar: Tavsiye edilen günlük miktarı aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. 4-10 yaş arası kullanıma uygun değildir.

Inflamax neye iyi gelir?

Her biri 46.67 mg zerdeçöp ekstresi içeren, eklem ağrıları için 60 bitkisel kapsül. -İlerleyen haftlalarda sadece sabah 2 kapsül kullanllmasl tavsiye edilir. Takviye edici gıdadır, ilaç değildir.

Immunex kaç para?

Imuneks 10 mg 40 Kapsül son 6 aylık fiyat değişim grafiği Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 50,39 TLDönem İçi En Düşük Fiyat: 34,70 TLŞu Andaki Fiyat: 50,00 TLŞu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 0 TL daha ucuz.

Zerdecop neye yarar?

Faydaları
 • Sinirleri uyarır.
 • İltihap gidericidir.
 • Mideyi kuvvetlendirir.
 • Nekahat devresini kısaltır.
 • Gaz ve idrar söktürücüdür.
 • Karaciğer için yararlıdır.
 • Verem gibi hastalıklarda faydalıdır.
 • Soğuk algınlığı ve astımda faydalıdır.
Daha fazla öğe...

Imuneks Farma neye iyi gelir?

Yorgunluk, stres, mevsim geçişleri, nezle, grip, üst solunum yolları enfeksiyonları ve bazı alerjiler gibi hastalıklarda da destek ürün olarak kullanılmaktadır. Bununla birlikte dermatit, egzama, yara ve yanıklarda da haricen de kullanılabilmektedir.

Curcumin nelere iyi gelir?

Zerdeçal Kurkumin takviyelerinin faydaları
 • Artrit ve Eklem Ağrısına Yardımcı Olur. ...
 • Kronik Enflamasyonu Azaltır. ...
 • Kilo Vermeye Yardımcı Olur. ...
 • Cilt Sağlığını İyileştirir. ...
 • Doğal Kan Sulandırıcı ...
 • Hastalık ve Kronik Durumlarla Mücadeleye Yardımcı Olur. ...
 • Beyin Fonksiyonunu Geliştirir.
Daha fazla öğe...

Imuneks kimler kullanamaz?

Beta glukanın (İmuneks) bağışıklık sistemi üzerindeki uyarıcı etkisinden dolayı da AIDS, MS (multipl skleroz) gibi bağışıklık sisteminin normalden daha fazla çalıştığı otoimmun hastalıklarda ya da bağışıklık sisteminin baskılanması gereken durumlarda kullanılması sakıncalıdır.

Kurkumin nedir faydaları nelerdir?

Zerdeçalın içerisinde yer alan kurkumin, doğal bir ‌‌antienflamatuvardır. Bu sayede hastalıkların iyileşmesini hızlandırır, kronik enflamatuvar hastalıkların tedavi sürecini kolaylaştırır. Antioksidan bileşenler içeren zerdeçal vücudu kalp ve damar hastalıklarına, kansere ve metabolik sendroma karşı korur.

Beta glukan kimler kullanamaz?

Beta-glukan, ilaç değil % 100 doğal bir maddeden üretilen beslenme desteği bağışıklık güçlendiricidir. Kimler Beta-glukan kullanabilir? 1 yaşından itibaren her yaş grubunda güvenle kullanılmaktadır, bugüne kadar bildirilmiş bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Imuneks çocuklarda nasıl kullanılır?

Kullanım Şekli: Takviye edici gıda günde 4-10 yaş arası çocuklar için 1 ölçek (5ml), yetişkinler için 2 ölçek kullanılması tavsiye edilir.

Imuneks şurubu ne işe yarar?

Beta glukan (İmuneks) bakteri, virüs, parazit, mantar gibi faktörlere bağlı olarak enfekte olmuş kişilerde kullanıldığında ilaçların etkinliğinin artmasına yardımcı olur ve kişi bu hastalıkla daha kolay savaşır. Bağışıklık sistemi hastalık etkenleri ile savaşırken desteklenerek hastalık daha kolay atlatılır.