Askıda Ne Var öğrenci üyeliği nasıl yapılır?

İçindekiler:

 1. Askıda Ne Var öğrenci üyeliği nasıl yapılır?
 2. Askıda Ne var kimin?
 3. Askıda Ne Var iletişim bilgileri?
 4. Askıda Ne Var Projesi?
 5. Öğrenciye Askıda Ne Var?
 6. Askıda yemek uygulaması nedir?
 7. Askıda eğitim ne demek?
 8. Askıda neler var?
 9. Askıda Ne Var Eğitim?
 10. Askıda bilet nasıl alınır?
 11. Askıda yemek nasıl alınır?
 12. Toktut nedir?
 13. Askıda eğitim destek paketi nedir?
 14. Askıda eğitim ücretli mi?
 15. Askıda yemek ne demek?
 16. Eğitime destek başvurusu nasıl yapılır?
 17. Askida eğitim nedir?

Askıda Ne Var öğrenci üyeliği nasıl yapılır?

Hesabımı Öğrenci Üyeliğine Nasıl Dönüştürebilirim? Üye Ol sayfasından üye olduktan sonra Öğrenci Üyeliği'ne tıklayarak üniversite öğrenci bilgilerini sisteme ekleyip hesabınızı öğrenci üyeliğine yükseltebilirsiniz. Böylelikle askıda bulunan ücretsiz ürün ve hizmetleri görüntüleyebilirsiniz.

Askıda Ne var kimin?

Oğuzhan Canım, üniversite öğrencilerinin çeşitli ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla 2012 yılında bir grup gönüllü arkadaşıyla birlikte internet üzerinden bir sosyal girişim kurdu. Adı, Askıda Ne Var

Askıda Ne Var iletişim bilgileri?

Danışma ve sorular için [email protected] adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Askıda Ne Var Projesi?

Askıda Ne Var, 2012 yılında kurulmuş, üniversite öğrencilerine yemek, kıyafet, tiyatro bileti, konser bileti, kitap, yurtdışı staj gibi ürün ve hizmetlerin ücretsiz sunulmasını sağlayan bir sosyal girişimdir. ... Bir üniversite öğrencisinin ekonomik sıkıntılarından dolayı çalışmak zorunda kalmasını istemiyoruz.

Öğrenciye Askıda Ne Var?

Askıda Ne Var, üniversite öğrencilerine; yemek, kıyafet, tiyatro bileti, konser bileti, kitap ve yurtdışı staj gibi ürün ve hizmetlerin ücretsiz sunulmasını sağlayan bir sosyal girişimdir.

Askıda yemek uygulaması nedir?

Gün içinde fırına uğrayan yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahibi kişiler sepetten istediği kadar ekmeği ücretsiz olarak alıyor. ... İhtiyacı olan kişiler numaratöre bakarak, askıda ekmek yazan kısma konulan ekmeklerden ihtiyacı kadar alıyor.

Askıda eğitim ne demek?

Kendimizi 18-25 yaş aralığında, iş hayatına dair okullarında edinemedikleri yetkinleri düzenlediğimiz etkinlik ve eğitimlerle kazandırmaya çalışarak, tüm öğrenciler ve yetkin çalışan arayan firmalar arasında bir köprü olmayı hedefleyen bir start-up olarak görüyoruz.

Askıda neler var?

Çalışmalarımızdan bir tanesi de Meal Box ile pilot olarak Beyoğlu'nda başlattığımız “Askıda Yemek Var” projesi. Proje kapsamında; Meal Box üzerinden her gün belli sayıda yemek askıya bırakılabilecek. Gelen her 4 kişilik yemek desteği için Meal Box tarafından ekstra 1 kişilik yemek daha askıya bırakılacak.

Askıda Ne Var Eğitim?

Askıda Ne Var, üniversite öğrencilerine; yemek, kıyafet, tiyatro bileti, konser bileti, kitap ve yurtdışı staj gibi ürün ve hizmetlerin ücretsiz sunulmasını sağlayan bir sosyal girişimdir.

Askıda bilet nasıl alınır?

İyiliği birlikte büyütmeye varım diyorsanız, biletix.com'a girerek etkinlik sayfasının altında yer alan “Bilet Ara” sekmesinden biletinizi seçip, “Üyelik / Kampanya tipi” bölümünden “askıya bilet bırak” seçeneğine tıklayarak askıya bilet bırakabilirsiniz.

Askıda yemek nasıl alınır?

ASKIYA YEMEK NASIL BIRAKILIYOR? Sokaktaki evsizlere yardım etmek isteyenler her sabah askıya yemek bırakarak güne başlayabilirler. Destekleyiciler ise, Askıda Yemek Var sosyal sorumluluk projesinin web sitesini tıklayarak, 24,90 TL'ye bir öğün yemeği askıya bırakabiliyor.

Toktut nedir?

TOKTUT, İstanbul'un dezavantajlı bölgelerindeki ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek ulaştıran bir sosyal girişim.

Askıda eğitim destek paketi nedir?

Bu destek paketi ile öğrencilere tek seferlik 250 TL tutarında eğitim yardımı yapılacaktır. Yapacağınız destek doğrudan üniversite öğrencisinin İstanbulkart'ına yatırılacak ve öğrenci SMS ile bilgilendirilecektir.

Askıda eğitim ücretli mi?

Askıda Eğitim kendini geliştirmek isteyen herkesin katılabileceği ücretsiz eğitim sağlayan sosyal inovasyon projesidir.

Askıda yemek ne demek?

Gün içinde fırına uğrayan yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahibi kişiler sepetten istediği kadar ekmeği ücretsiz olarak alıyor. ... Fırına gelen ve alışveriş yapan hayırseverlerin bıraktığı fazla paraların karşılığı ekmeklerde numaratörlere ekleniyor.

Eğitime destek başvurusu nasıl yapılır?

Yapılan para yardımları, üniversite öğrencilerinin İstanbulkart'larına yatırılıyor. Paranın yatırıldığına dair öğrencilere sms yoluyla bilgi veriliyor. Öğrencilere eğitim yardımı yapmak isteyen kişilerin https://askidafatura.ibb.gov.tr/egitim-destek linkini tıklamaları gerekiyor.

Askida eğitim nedir?

Askıda Eğitim kendini geliştirmek isteyen herkesin katılabileceği ücretsiz eğitim sağlayan sosyal inovasyon projesidir.